Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) (/Temat-jak-doladowac-telefon-za-darmo-DARMOWY-poradnik-ewhoring-dla-poczatkujacych-132382)

Strony: 1 2 3 4


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - WazzaP - 27-04-2016 22:37

Kilka lat temu to łatwo było wkręcić napaleńców, lecz niestety teraz jest bardzo ciężko, więc albo mąż dużo czasu i chęci albo sb po prostu odpuść.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 28-04-2016 13:09

Wiadome jest to, że od razu nie nabierzecie "fachu" Smile wklejcie screeny rozmów to powiem Wam gdzie popełniacie błedy itp


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - szykiryki - 28-04-2016 13:49

Nie to, żebym się wtrącała w poradnik autora, ale takie schematyczne działania to dobry sposób na przytulenie paru złotych dziennie, a nie na sprawne funkcjonowanie w ewhoringu. Jeśli do każdego rozmówcy jedziecie w ten sam sposób to może 1 na 50 się skusi, a Wy staniecie się sfrustrowanymi, wirtualnymi paniami lekkich obyczajów Smile.

Na EW można kosić solidny hajs, ale tylko w momencie, kiedy wczujecie się w "odbiorcę", a nie będziecie działać wg jakiegoś modelu.

Niecała godzina ewhorowania na Niemcach:

[Obrazek: o2QGJgT.png]

Polecam zagranicze fora z całymi działami na temat EW i nie-schematyczne działania, także na rodakach Polakach Smile, jeśli akurat ten rodzaj biznesu Wam opowiada.
No i ja jestem zdecydowanie za real contentem w tym przypadku (Pan dostaje to co chce i to za co zapłacił- a to COŚ to już musi być Wasza własna inwencja).


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - aero2 - 28-04-2016 13:52

@[szykiryki]
A jakby tak Pan zadowalał Panie i one wpłacały, da się tak gdzieś przytulić parę zł?Big Grin


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - szykiryki - 28-04-2016 13:53

Oczywiscie, ze sie da!
Na necie smiga pelno virtual cam whore meskich (moj ulubieniec Chaz <3).
Sprawdzi się nie tylko wśród pań, ale doskonale konwertuje w homoseksualnym światku.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fusek - 28-04-2016 13:58

(28-04-2016 13:53)szykiryki napisał(a):  Oczywiscie, ze sie da!
Na necie smiga pelno virtual cam whore meskich (moj ulubieniec Chaz <3).
Sprawdzi się nie tylko wśród pań, ale doskonale konwertuje w homoseksualnym światku.

Aero chyba bardxiej mial na mysli to ze sam bedziebsie pokazywal przed kamerkaSmile


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - szykiryki - 28-04-2016 14:00

Aaaa... to co kto lubi Big Grin

Dobra bajera i myślę, że mógłby działać z powodzeniem w kategorii MILF.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 28-04-2016 14:27

(28-04-2016 13:49)szykiryki napisał(a):  Nie to, żebym się wtrącała w poradnik autora, ale takie schematyczne działania to dobry sposób na przytulenie paru złotych dziennie, a nie na sprawne funkcjonowanie w ewhoringu. Jeśli do każdego rozmówcy jedziecie w ten sam sposób to może 1 na 50 się skusi, a Wy staniecie się sfrustrowanymi, wirtualnymi paniami lekkich obyczajów Smile.

Na EW można kosić solidny hajs, ale tylko w momencie, kiedy wczujecie się w "odbiorcę", a nie będziecie działać wg jakiegoś modelu.

Niecała godzina ewhorowania na Niemcach:

[Obrazek: o2QGJgT.png]

Polecam zagranicze fora z całymi działami na temat EW i nie-schematyczne działania, także na rodakach Polakach Smile, jeśli akurat ten rodzaj biznesu Wam opowiada.
No i ja jestem zdecydowanie za real contentem w tym przypadku (Pan dostaje to co chce i to za co zapłacił- a to COŚ to już musi być Wasza własna inwencja).

Otóż to! Poradnik, który udostępniłem ma być jedynie wskazówką.. Jednak trzeba też troche własnej inwencji


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - aero2 - 28-04-2016 14:36

A zbierać sobie pieniądze na swój prywatny cel to można w Polsce legalnie?
Czy jak puszcze spama w grupach Facebook z numer konta to mnie namierzą?
Czy można przez jakieś systemy płatności w miarę anonimowo zbierać wpłaty?
Nie mówię o ewhoringu tylko o darowiznach o każdym nominale nawet 1 grosz.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - szykiryki - 28-04-2016 14:43

Aero, organizacja takiej zbiórki nie przejdzie, chyba ze zamkniesz sie z piwnicy i bedziesz drżał przy każdym wyjściu po bułkę do sklepu Smile

Mozesz wziąć kubek i iść po kościół, ewentualnie zagrać na flecie w miejscu publicznym. Choć i tutaj ryzyko, że SM się zainteresuje...