Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) (/Temat-jak-doladowac-telefon-za-darmo-DARMOWY-poradnik-ewhoring-dla-poczatkujacych-132382)

Strony: 1 2 3 4


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Podgor - 25-04-2016 18:44

Nie radziłbym używać zdjęć Polek z jakiegokolwiek portalu społecznościowego, różne afery z tego wychodziły.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 25-04-2016 18:48

noo wiadomo Smile najlepiej z fb ale z kont zagranicznych


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Ascoran - 25-04-2016 18:55

Serio ludzie na to idą? Smile
Jak możesz to wyślij screena przykładowej rozmowy Smile


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 25-04-2016 19:00

serio idą na to Smile po co ci screen jak wyraźnie krok po kroku opisalem co i jak Smile ponadto już sie tym nie trudnie bo są lepsze sposoby


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Ascoran - 25-04-2016 19:25

Punkty punktami, ale warto wiedzieć jak zorganizować rozmowę w praktyce Smile
Co do tych innych podobno lepszych metod to się zobaczy jak ta zacznie działać Smile


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 25-04-2016 19:28

W tzw ewhoringu dzialam już 8-9 lat Smile różne metody mam Smile te które są dla mnie za mało opłacalne lub zbyt pracochłonne mogę sprzedać Smile


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 27-04-2016 08:03

i jak? próbował ktoś? udało się komuś? Potrzeba jakiś wskazówek?


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - frytek - 27-04-2016 14:10

Ja probowalem, pisalem z okolo 7 osobami z czego kazda wykrecala sie zeby nie doladowac chociazby konta za 10zl


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 27-04-2016 14:30

@frytek może nie masz gadanego Smile robiles wszystko tak jak w poradniku?

wrzuc screeny z 2-3 rozmow Smile powiem Ci gdzie ozesz popelniac błądSmile srednio 1 na 5 doladowuje


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - MD96 - 27-04-2016 22:24

U mnie to samo, 30 minut i 0 efektów - a myślę że robiłem wszystko dokładnie tak jak powinienem. Szkoda czasu na tych durnych ludzi. facepalm