Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring i nie tylko (/Temat-Mentoring-i-nie-tylko-132328)



Mentoring i nie tylko - Dzipsiok87 - 24-04-2016 16:14

Witam was wszystkich ! Nazywam się Michał Wyszyński i przyszła pora na moją ofertę "mentoringu" mimo, że bardzo nie lubię tego słowa to w tym temacie go użyje.
Zarabianiem w internecie zajmuję się od dawna, ale tak naprawdę dopiero w 2014 roku poznałem ludzi, którzy mnie konkretnie wprowadzili w temat zarabku online. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie albo jesteś początkującym w tego rodzaju biznesach to zapraszam do współpracy. Są takie osoby, które zarabiają w sieci, ale bez parnerów biznesowych – w takim przypadku mogę pomóc w reklamie. Również w przypadku sklepów internetowych czy blogów.

Należę do grupy znanych marketerów w Polsce, zajmujemy się takimi inwestycjami jak np. rynek diamentów, bitcoin, Revshare . Oczywiście nie ma mnie na okładkach magazynów o marketingu, ale niektóre osoby z naszej grupy już na nich były. Mam nadzieję, że i ja się kiedyś tam znajdę. Do naszej grupy dostać jest się bardzo łatwo ponieważ mamy pewną misję. Więcej szczegółów będę podawał na prv.

Oferujemy:
- Wsparcie praktycznie 24/7
- Szkolenia, webinary ( Dostępne tylko na grupie), wspólne wyjazdy oraz spotkania szkoleniowe tylko dla ludzi z grupy
- Rozwój osobisty
- W przypadku moich projektów, w których ja działam również materiały do promocji biznesu oraz instrukcje krok po kroku.

Czego oczekujemy od partnerów biznesowych?
- Zaangażowania
- Kreatywności i zero wymówek
- Wielu wzlotów i upadków bo bez tego nie ma sukcesu
- Trochę samodzielności w tym co można zrobić samemu

Uwaga!! Kontakt znajdziecie na blogu, a adres bloga pod spodem w sygnaturze. Proszę o nie spamowanie tego tematu. Tutaj nie mam zamiaru wchodzić w żadne dyskusje oraz odpowiadać na pytania. Rezultaty jakie osiągniesz zależą tylko od Ciebie.

Dla początkujących mam również oferty bez wkładu finansowego oraz mogę podesłać materiały, które się przydają w promocji biznesu oraz reklamie. Projekt ten prowadzę indywidualnie tylko i wyłącznie dla osób zielonych i tutaj odpowiadam tylko na konkretne pytania. Dodam też, że w tym przypadku na zarobek można liczyć po kilku miesiącach. Niestety reklama kosztuje, a jak wiadomo początkujący bez wkładu na reklamę nie mają.

Odzywać się śmiało nie bać się bo każdy kiedyś zaczynałSmile



Mentoring i nie tylko - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.