Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rejestracja kart sim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: rejestracja kart sim (/Temat-rejestracja-kart-sim-132324)

Strony: 1 2


rejestracja kart sim - weider91 - 24-04-2016 14:06

Witam, co myslicie o ustawie antyterrorystycznej,ktora ma wejsc w czerwcu? konkretnie o rejestracji kazdej karty sim nowej, a na stare operator da 6 msc na rejestracje, w przeciwnym wypadku wylaczy dla danej osoby uslugi? zapewne utrudni to bardzo prace internetowa??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


RE: rejestracja kart sim - osinex - 24-04-2016 14:54

Popyt kreuje podaż. Zapewne pojawi się nowe rozwiązanie.


RE: rejestracja kart sim - weider91 - 24-04-2016 14:58

ja myślałem, ze zrobie sobie zapas startowek w razie w, a tu sie tak wycwanili, to jest jakas masakra Smile

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


RE: rejestracja kart sim - rachman - 24-04-2016 15:02

Ciekawe jak to rozwiążą. Kupujesz w kiosku i co? Nie uruchomisz bez pójścia do salonu i rejestracji? Czy już nie będzie w net i kioskach kart sim... Tysiące osób starszych i dzieci też będzie mieć przez to kłopot bo wielu ma zwykłe prepaidy.

Nie widzę tu za bardzo rozwiązania technicznego by to obejść. Jedynie jakieś luki w prawie albo kombinejszyn na poziomie rejestracji żeby karty były automatiko rejestrowane.

p.s. swoją drogą dni młodzieży i szczyt nato będzie prędzej niż te pół roku terminu do konieczności rejestracji kart więc zwykłe robienie ludzi w ch że to dla bezpieczeństwa związanego z przyszłymi wydarzeniami. bo tak wielu sugeruje że to niby ze względu na te okoliczności...


RE: rejestracja kart sim - dazy19 - 24-04-2016 15:53

Zobaczymy jak to będzie, lecz sądzę że będzie można będzie całkiem sprawnie zarejestrować taka karta w inny sposób Tongue ewentualnie na darknecie będzie można zakupić już odblokowane Tongue


RE: rejestracja kart sim - rachman - 24-04-2016 16:07

Zarejestrować sprawnie w inny sposób? Czyli? Masz pomysły jakby to mogło wyglądać? Bez znajomego w salonie itp. trików to ciężko to widzę, nawet jak technicznie odblokujesz to cholera wie co wymyślą i jak wyłapią że masz odblokowaną a nie zarejstrowaną to pewni pod mur od razu Wink Jak chodzi o darknet to karty odblokowane ... albo zarejestrowane na słupy Wink


RE: rejestracja kart sim - mysc - 24-04-2016 16:08

Ciężko powiedzieć czy może się odbić na zarobkach... przypuszczam, że nikt lub bardzo niewielki odsetek osób zrezygnowałby z posiadania komórki - więc raczej potencjalna grupa docelowa nie powinna się zmienić ilościowo. Może nawet więcej osób przerzuciłoby się na abonament - i moglibyśmy zwiększyć stawki Smile

W zarabianiu online może się to odbić w kontekście tego, że utrudni weryfikację kont na FB, YT, itd. - aczkolwiek, co to za problem aby użyć pre-paidy z innych krajów ?Smile


Nie wiem w jaki sposób ma to niby chronić przed terroryzmem. Co za problem zapłacić bezdomnemu za rejestrację numeru, założenie konta, itd. ? Robią tak prości ludzie z ZC, co dopiero zorganizowani przestępcy. Moim zdaniem to kolejna "dobra zmiana" utrudniająca życie i pogarszająca gospodarkę - ale co ja mogę :>


RE: rejestracja kart sim - toomysai - 24-04-2016 16:09

Zgodzę się z dazy19. Nawet jeśli wprowadzą tą ustawę to i tak zapewne będzie tysiące stron gdzie będzie można kupić już odblokowane karty, więc nie trzeba się chyba aż tak martwić Tongue


RE: rejestracja kart sim - rachman - 24-04-2016 16:13

No, dla chcącego nic trudnego. Znajdą się biegasy co na wszystko znajdą sposób a mnie ciekawi jednak jak to można by obejść nie bo chcę czy potrzebuję ale z ciekawości Smile


RE: rejestracja kart sim - hangarnabronie - 24-04-2016 16:28

W kontekście zarabiania będzie to utrudnienie, bo teraz facebook czy youtube wymagają rejestracji, ale patrząc na inne dziedziny, dosyć zwiększy to bezpieczeństwo czy też wykrywalność policji.
Przykład z życia wzięty, każdy diler, itp. posiada kilka numerów, które zmienia co chwile (nie mówię tu o grubych rybach, tylko płotkach), a gdy ta ustawa wejdzie w życie stanie się to dla nich wielkim utrudnieniem, a co za tym idzie - większa wykrywalność.
Odchodząc od tego, to wiele osób może to zachęcić do przejścia na abonament, co daje kolejne pieniądze.
A jeśli ktoś chce się bawić w kupowanie odblokowanych kart to powodzenia, ale żeby potem płaczu nie było, jaki ten kraj jest zły.