Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber (/Temat-Wilk-z-Future-Ad-Pro-mentor-i-pseudo-Youtuber-132320)

Strony: 1 2 3


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - DGHubert - 24-04-2016 16:59

Nieźle, życzę kokosów! Big Grin


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Serkownik - 24-04-2016 17:02

jestes rudy?


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Kacpersky12 - 24-04-2016 19:30

Naprawdę dziękuje wszystkim osobom za miłe słowa skierowane w moją stronę Smile Wierzę, że uda się tak samo mi, jak i Wam odnieść sukces dzięki temu programowi Big Grin

@Serkownik
Tak, jestem Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - hypocrisy - 24-04-2016 20:15

Z reguły wszystkie filmiki tego typu omijam szerokim łukiem, zwolennikiem "budowania biznesu" w oparciu o hyipy też nie jestem, ale muszę przyznać, że twoje wideo naprawdę daje kopa. Solidna dawka energii + czyste konkrety, bez zbędnej marketingowej sieczki, do tego mówisz naprawdę z przekonaniem i wizją, aż chce się słuchać. Aż chyba zasubuję, jeśli rozszerzysz swoje portfolio o więcej programów, możesz naprawdę wiele zwojować, powodzenia! Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - olekn1 - 25-04-2016 07:01

Powodzenia i wysokich zarobków! Wink


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Kacpersky12 - 02-05-2016 16:37

Dzień 9


Dzisiaj mija 9 dzień od rozpoczęcia promowania przeze mnie programu FutureNet&FutureAdPro. Ogólnie to postanowiłem sobie, że systematycznie w każdą niedzielę będę dodawał post do mojego "dziennika pracy". Wczoraj była niedziela, a ja nic nie opublikowałem. Chciałbym Was przeprosić za niedotrzymanie słowa, ale niestety wczoraj poniosła mnie niepozorna majówka impreza

Wracając do tematu. Na Future Ad Pro zarobiłem na dzień dzisiejszy tylko 2,66$ facepalm Nie poddaję się, a energii i motywacji mi nie ubywa. Staram się stopniowo docierać do ludzi w każdy możliwy i stosowny sposób. Odezwało się do mnie kilka osób z czego 2-3 jest na poważnie zainteresowane inwestycją w ten program. Mam za sobą pierwsze rozmowy telefoniczne, a nawet jedno spotkanie w cztery oczy. Mimo, że jeszcze nie zarobiłem większych pieniędzy dzięki FAP (FutureAdPro) to myślę, że jestem na bardzo dobrej drodze i już niebawem zarobię pokaźniejsze sumy Big Grin
Filmik, który wrzuciłem tydzień temu ma na dzień dzisiejszy 550 wyświetleń. Jakiś czas temu dziwiłem się osobom prowadzącym kanał na YT, które podniecały się gdy miały np. 1000 wyświetleń swojego filmiku, ale powoli zaczynam ich rozumieć. Przecież 1000 obejrzeń to jest nic w porównaniu do kilku milionów.

Za tydzień postaram się opublikować nowy odcinek "Wilka z Future Ad Pro". Obiecuję, że tym razem udostępnie to w niedzielę, a nie z opóźnieniem... w poniedziałek Jerk

PS: Sorry, że się nie rozpisałem tak jak to robią w innych "Dziennikach Pracy". Miałem na to okrągły tydzień, więc mogłem napisać naprawdę obszerne sprawozdanie. Ale z drugiej strony... jest krótko i na temat Jerk

Pozdrawiam, Kacper Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Kacpersky12 - 08-05-2016 19:32

Dzień 15





Minęło już piętnaście dni od rozpoczęcia mojej przygody z promowaniem programu Future Ad Pro. To co obiecałem w zeszłym tygodniu to zrobiłem2 Nagrałem drugi filmik do "Wilka", na którym przedstawiłem wg. mnie dobre strategie co do inwestowania w ten program. Nie są porywające oraz ani trochę skomplikowane, ale mam nadzieję, że może choć jedna osoba wybierze i zastosuje którąś z omówionych przeze mnie strategii.
Lekko się zdenerwowałem gdy po nagraniu, sklejeniu i przede wszystkim opublikowaniu zauważyłem, że nie skonfigurowałem dobrze nagrywania tak aby filmik był w dobrej i czytelnej jakości. Naprawdę za to przepraszam, ale już tego nie poprawię, ponieważ najzwyczajniej w świecie mi się nie chce Tongue Musicie sobie jakoś poradzić. Wiem, wiem... Powinienem, a raczej nie powinienem Wam tak teraz pisać, lecz zachować się jak profesjonalny promotor oraz szanujący się pseudo Youtuber i nagrać to od nowa. Ale prawdę mówiąc niby trzy minuty, a tyle "roboty", kombinowania, stresu itd. że po tym wszystkim powiedziałem sobie, że tego nie powtórzę.
W pierwszym odcinku, który opublikowałem dwa tygodnie temu dzisiaj na sto procent pyknie 1000 wyświetleń. Tak w ogóle to nie mam pojęcia skąd się tyle ich wzięło.
Mam już swoich pierwszych hejterów Jerk Co prawda dwóch (jeden to znajomy, a drugi z internetu), ale zawsze to coś.
Gdy zaczynałem promowanie nie spodziewałem się, że będę miał więcej "Subskrybcji" mojego kanału od "Lubie To" mojego fanpage na Facebook'u. To bardzo dobra wiadomość, ale elegancko by było, jeżeli siły by się wyrównały Smile



Wspominając o moich zarobkach... facepalm Zarobiłem do tej pory 4.80$. Mega sukcesu nie ma, ale myślę, że to przez to, że zbyt dużo mówię moim potencjalnym poleconym o ryzyku inwestycji w FutureAdPro. Zawsze powtarzam, że "to biznes, a nie lokata bankowa". Najczęściej po takim incydencie kontakt się urywa. Chyba trzeba zmienić taktykę Jerk2
Mimo wszystko nie poddaję się i jestem pewny, że niedługo cokolwiek zarobię Smile



Chciałbym mieć swoje pierwsze, większe osiągnięcie jeszcze przed 28 maja. Dlaczego? Dlatego, że tego dnia w Warszawie odbędzie się pierwszy Event FutureNet, na który z pewnością pojadę. Będą tam założyciele FutureNet, Top Liderzy itd. Trochę głupio mi tam jechać, a jak ktoś się mnie spyta "ile zarobiłeś?" to odpowiem, że co? "Zarobiłem dziesięć dolarów" beka



PS: Przepraszam za możliwe błędy w tym odcinku oraz za niepowalającą jakość. Obiecuję, że w następnym filmiku wszystko będzie elegancko Smile


Pozdrawiam, Kacper Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Darken - 08-05-2016 20:22

Cytat: Zawsze powtarzam, że "to biznes, a nie lokata bankowa". Najczęściej po takim incydencie kontakt się urywa. Chyba trzeba zmienić taktykę

Taktyki nie zmieniaj. Nie ma co kręcić. Ludzie, którzy będą Tobie ufać pójdą za Tobą w kolejne programy, które będziesz promował Smile + jak dalej będziesz się tak przykładał do promowania i ciągle będziesz miał choćby minimalny zarobek, ale jednak, to zachęci ludzi do wchodzenia w "twoje" programy. Powodzenia Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - Kacpersky12 - 09-05-2016 20:21

@ Darken

Z tą zmianą taktyki żartowałem Jerk Swojej zasady "Świadomy ryzyka polecony to najlepszy polecony" nie zamierzam zmieniać.

Dzięki za pochwałę, Kacper Smile


RE: Wilk z Future Ad Pro - mentor i pseudo Youtuber - tomek019 - 09-05-2016 21:13

świetne filmy Wink każdy powinien brać przykład jeśli chodzi o energie z pierwszego filmu na YT Huh
Mi tam daleko do nagrywania świetnych filmów na YT a szczególnie że muszę zaopatrzyć w lepszy sprzęt żeby jakikolwiek obraz nagrać ze sobą Big Grin

Mój kanał: https://www.youtube.com/user/tomek019