Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona zniknela z google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Strona zniknela z google (/Temat-Strona-zniknela-z-google-132276)



Strona zniknela z google - khryme - 23-04-2016 15:40

Czesc
Jeszcze wczoraj bylo wszystko ok, ale dzis nagle spadly wejscia prawie do zera, na site: strona nadal stoi, ale po wpisaniu adresu i jakiejs frazy nic nie wyszukuje, wyswietla sie tylko domena.com. W webmasters zadnej wiadomosci
czy to filtr?


RE: Strona zniknela z google - explrlz - 23-04-2016 15:41

Tak to filtr. Wiadomość otrzymasz z opóźnieniem. Miałem ten sam przypadek. Filrt za spam.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: Strona zniknela z google - khryme - 23-04-2016 15:52

To jest moja druga domena, na pierwszej dostalem recznego filtra za spam ale wtedy kopiowalem tresci z innych stron, a teraz wszystko pisalem recznie, to co wedlug nich nie jest spamem?


RE: Strona zniknela z google - lijon - 23-04-2016 21:56

Pisałeś ręcznie czy przepisywałeś??
Może treść jest zbyt podobna do tej umieszczonej na innych stronach i wykrywa plagiat treści?


RE: Strona zniknela z google - Pan Inwestor - 24-04-2016 17:08

Poczekaj na wiadomość za co masz filtr. Jak będziesz wiedział dokładnie, to będziemy myśleć co dalej.


RE: Strona zniknela z google - ivandzms - 24-04-2016 18:08

Przed dodaniem postu zawsze sprawdź jego unikalność.
Pozycjonowałeś tę stronę? Jeśli tak to może spamowałeś linkami itd?