Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mapa miejscówek do picia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Mapa miejscówek do picia (/Temat-Mapa-miejscowek-do-picia-132253)

Strony: 1 2


Mapa miejscówek do picia - kmike - 22-04-2016 23:06

Siema,
Przedstawiam projekt, który od kilku miesięcy rozwijam. Powoli zaczyna wyglądać tak jak planowałem i kończy się lista rzeczy do wykonania. Jestem zatem otwarty na propozycję i krytykę (konstruktywną).

Ideą serwisu jest stworzenie mapy miejscówek, po to, by inni mogli wyskoczyć na browar w plenerze, będąc w innym mieście lub na wycieczce, wczasach. Pisanie, że mapa jest tworzona dla (lub przez) Policji jest mocno naciągane Wink

https://tupilem.pl

Zachęcam do dodawania swoich miejscówek.


RE: Mapa miejscówek do picia - Watoga - 22-04-2016 23:37

GoogleMaps przy tym będa niczym xd
Rodacy do dzieła!


RE: Mapa miejscówek do picia - Podgor - 23-04-2016 00:58

Jest potencjał, jednak z tą policją to rzeczywiście może tak być w przyszłości, że leniwy partol z limitem mandatów do wystawienia szuka miejscówek "nielegalnego" picia Smile


RE: Mapa miejscówek do picia - kmike - 23-04-2016 09:34

@Watoga. Coś w tym jest, jak dodawałam pierwsze miejscówki myślałem, że dodam dziesięć czy dwadzieścia. Okazało sie ze bylo ponad 70Wink łącznie puby i plener.

@Podgor, mam ciągle na uwadze jak to rozwiązać. Jednak żeby to nastąpiło serwis musiałby być bardzo popularny, do tego czasu coś wymyślę lub ktoś podrzuci mi pomysł. W skrajnej sytuacji przy dużym zaangażowaniu użytkowników można złożyć petycje o zezwolenie na picie nisko procentowego alkoholu w miejscach publicznych albo pod warunkiem, że butelka będzie schowana w papierowej torbieWink


RE: Mapa miejscówek do picia - Gremquen - 23-04-2016 11:05

Bardzo fajna stronka, dodałem miejscówę w Amsterdamie, a co Big Grin

Tylko przydała by się może jakaś weryfikacja miejsca, albo możliwość dołączenia zdjęcia czy cuś.

Bo jak widzę miejsce "u kogoś w bramie" to bałbym się tam napić


RE: Mapa miejscówek do picia - Scoobyx - 23-04-2016 11:22

Kreatywny pomysł na stronę Big Grin Wiele barów i restauracji będzie chciało w nim być więc pomysł genialny.

Do poprawienia jest ten button po zamknięciu lewego menu na mapie:
[Obrazek: 48cc23dd62215be991bc50431c234e1f.png]

Nie ma możliwości powrotu na mapę.


RE: Mapa miejscówek do picia - richbutterfly - 23-04-2016 11:32

Ktoś mnie już uprzedził, w Białymstoku murki najlepsze impreza


RE: Mapa miejscówek do picia - rayden - 23-04-2016 11:33

Z tym dołączeniem zdjęcia to świetny pomysł.
Poza tym pomysł przedni Cool


RE: Mapa miejscówek do picia - kmike - 23-04-2016 12:26

Dzięki za miłe słowa Wink Motywują do działania!

Na liście todo jest między innymi dodawanie zdjęć czy oznaczanie miejscówek jako "był mandacik" w celu wyliczenia "bezpieczeństwa" miejscówki. Dodawanie zdjęć przesunę nieco wyżej w priorytetach, ale z racji że obecnie sam (pomijając grafikę, którą robił @Leśniczy z forum) rozwijam stronę, zmiana pewnie prędko się nie pojawi.

W pierwszej kolejności muszę poprawić, np to co zauważył @Scoobyx i to że w wersji mobilnej na stronie głównej brakuje tła po rozwinięciu menu.


@Gremquen, dzięki, głównie chodzi o dodawanie takich miejscówek jak Twoja i jak mury w Białymstoku wspomniane przez @richbutterfly .

Pomysł się narodził jak w Barcelonie mieliśmy w plecaku 4 piwa i nie mieliśmy gdzie ich wypić. Zupełnym przypadkiem znaleźliśmy miejscówkę daleko od drogi gdzie można było usiąść i delektować się browarkiem Smile
Dlatego jest podział tylko na plener i knajpa, gdzie knajpy (przynajmniej obecnie) dla mnie są bardzo mało istotne.


RE: Mapa miejscówek do picia - Ascoran - 23-04-2016 16:38

Projekt super ale wychodzi na to że u mnie ktoś pił na komisariacie policji Big Grin
By jakaś weryfikacja miejscówek po adresie musiała być bo wychodzi na to że można wpisać wszystko Smile