Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do własnego biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do własnego biznesu! (/Temat-Droga-do-wlasnego-biznesu-132173)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 20-04-2016 22:41

Wstęp
Witam forumowiczów! Wink Nie jest to mój pierwszy dziennik na koncie, a żaden jeszcze na dłuższą metę nie wypalił... impreza ale z dniem dzisiejszym (tzn. nocą) postanowiłem to zmienić! Powracam z nową energią, nowymi planami i celami.

To może teraz coś o sobie: w tym roku skończę 17 lat, uczę się w technikum informatycznym, zarabianiem w internecie interesuję od około 5 lat. Od zawsze miałem pasję informatyki, w zasadzie żadna z dziedzin informatyki na jaką się natchnąłem, nie sprawiała mi problemów i z łatwością ją pojmowałem. Mam też ścisły umysł, mógłbym powiedzieć, że kocham matematykę, po części też fizykę, od zawszę zajmuje wysokie miejsca w konkursach ogólnopolskich itd. Niewątpliwie moje zainteresowania i typ(?) umysłu są dużymi atutami w dużej części sposobów zarobku w internecie Wink No i tak trochę z innej beczki, interesuję się różnymi teoriami spiskowymi, mniej lub bardziej prawdopodobnymi, typu NWO, światowa finansjera, illuminaci... myślę, że tyle o mnie wystarczy, przejdę więc do głównej części dziennika.


Założenia dzienniku:
- Systematyczność
- Codzienne posty
- Osiągnięcie stałego zarobku
- Więcej (a zarazem mniej Lol) pracy, mniej opie... obijania się


Aktualne cele:
- Stworzenie dwóch faucetów z nowościami, których nie spotka się nigdzie indziej (nie będą to faucety jakie znamy)
[Obrazek: progressf_ssspqwp.png]

- Samorozwój:
Nauka pythona (17/100% - codecademy)
[Obrazek: progressp_ssspqwr.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Poprawiłem plan moich pomysłów dot. Faucetów, optymalizowałem zyski z kosztami
- Napisałem kawałek kodu pluginu do cs'a (30/100%)


PS. Starałem się jak mogłem stworzyć ten dziennik w przystępnej formie dla Was, czytelników, ale nie można być dobrym ze wszystkiego, a u mnie z pisaniem jak z zarabianiem... mam nadzieję, że w końcu się to kiedyś zmieni Tongue

PS2. Jakby to Lamojednorożec napisał, kolorki, wybuchy i inne efekty specjalne dodam jutro, jak usiądę na komputerze, wszystko będzie ładne i schludne (przynajmniej mam taki zamiar)



RE: Ostateczna próba - olekn1 w akcji :D - mahuzz - 21-04-2016 08:33

ciekawie sie zapowiada, powodzenia, nie poddawaj się Wink


Dzień 2. - olekn1 - 21-04-2016 14:54

Dzień 2.


Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_ssshpwa.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_ssshpww.png]

Plugin do cs'a
[Obrazek: progressp_ssshpeq.png]

Lekkie zmienienie wyglądu dziennika


Co dzisiaj zrobiłem?
- Znowu ulepszyłem moje pomysły dot. faucetów
- Dodałem trochę kolorków do tematu, z wybuchami nie ryzykuję, bo jeszcze ktoś mnie weźmie za terrorystę Lol



Dzień 3. - olekn1 - 22-04-2016 20:41

Dzień 3.


Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_sssnanw.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_sssnans.png]

Plugin do cs'a
[Obrazek: progressp_ssshpeq.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Zrobiłem szkic strony głównej jednego faucetu w paintcie (nigdy jeszcze tego nie robiłem, zawsze jak pisałem jakąś stronę, to pisałem od razu kod, a to jaki efekt końcowy uzyskałem wychodziło w praniu Lol)
- Zrobiłem trochę kursu pythona na codecademy



RE: Ostateczna próba - olekn1 w akcji :D - full2000 - 23-04-2016 07:43

Całkiem fajnie się to czyta. Powodzenia ! Smile


RE: Ostateczna próba - olekn1 w akcji :D - Press0 - 23-04-2016 12:11

Dla mnie trochę za krótko.
Powodzenia ;D


RE: Ostateczna próba - olekn1 w akcji :D - olekn1 - 23-04-2016 12:30

Nie lubię się zbytnio rozpisywać Tongue Staram się napisać jak najkrócej to co mam do przekazania, a wolę popracować nad wyglądem treści Wink

Dzięki za te odpowiedzi! To motywuję Wink


Dzień 4. - olekn1 - 24-04-2016 01:04

Dzień 4.


Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_sssnanw.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_sssnans.png]

Plugin do cs'a
[Obrazek: progressp_sssaehx.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Pomęczyłem się trochę z pluginem i to tyle jeżeli chodzi o sprawy związane z dziennikiem Undecided



Dzień 5. - olekn1 - 24-04-2016 20:31

Dzień 5.
Na razie nie jest źle, chociaż nie widać jeszcze żadnych zarobków, to myślę, że niedługo się to zmieni Idea dobrą wiadomością (dla mnie) jest to, że nie opuściłem jeszcze żadnego dnia, a to jest jedno z założeń tego dziennika Wink


Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_sssnanw.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_sssnans.png]

Plugin do cs'a
[Obrazek: progressp_ssappse.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Napisałem ostateczny plan działania faucetów
- Popracowałem nad pluginem



RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 25-04-2016 17:02

Dzień 6.
Dzisiaj nic praktycznie nie zrobiłem, ze względu, że miałem konkurs w szkole, a zaraz mam spotkanie administracji serwera, także dzisiaj brakuje czasu na wszystko Undecided


Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_sssnanw.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_sssnans.png]

Plugin do cs'a
[Obrazek: progressp_ssappse.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Przeszedłem do następnego etapu konkursu Huh
- Zrobiłem szkic menu do strony - jednak średnio mi się projektuje strony w edytorze graficznym