Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WebMoney - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: WebMoney (/Temat-WebMoney-132047)



WebMoney - RychuCz - 19-04-2016 00:13

Ma ktoś tutaj WebMoney? Miał bym kilka pytań...
Jak się da wybrać pieniądze na PayPal?
Gdzie można placić z WebMoney? Znam tylko AliExpress...
Ogólnie jak ten serwis najlepiej używać? Dzięki!


RE: WebMoney - Grab998 - 16-07-2016 22:19

hej,
udało Ci się wypłacić pieniądze z webmoney na paypal? lub polskie konto bankowe?

daj znać, potrzebuje kilku porad i wskazówek w tym temacie Wink


RE: WebMoney - Tadeusz_gda - 08-10-2016 08:11

Mam.
Przez WebMoney z PayPal pracuje wiele oszustw. Jak to wygląda: ktoś robi Ci przelew z PP. Ty wysyłasz mu WebMoney. Później ten człowiek pisze do PP, że pomylił się z przelewem i PP wraca pieniędzy. Ale na WebMoney pieniędzy już nie ma. I to kiepsko.
Najlepiej to robić przez kantory, ale oni pracują z tymi, kto ma BL powyżej 25.
Radzę szukać kantory tutaj.
Jeśli potrzebujesz wymienić walutę WebMoney między sobą, to możesz zrobić bez rejestracji w tym kantorze (instrukcja).

Możesz płacić w sklepach na stronie MegaStock lub na stronie plati.ru.
Najlepiej go używać do własnego biznesu, lub jak inwestycje w kantor.
Możesz odprawiać środki krewnym, kolegam. Kupować bilety na lot.
Możesz odprawić pieniędzy na kartę we wszyskiem świacie w WMZ (to USD), do unii w WME (to Euro).
Przykład. Chcesz tanio zjezdzić do Kijowa (Ukraina). Możesz kupić bilet za WMU (to UAH) na pociąg. Możesz opłacić mieszkanie za WMU lub przez przelew na kartę w WMU. I to wszystko możesz zrobić z Polski. Zapłacić i wyjeżdżać.


RE: WebMoney - france1982 - 14-10-2017 15:26

Mogę pomóc wypłacić/zapłacić pieniądze z/na webmoney (WMZ, WME, WMR, WMU). Mam BL powyżej 170.