Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BiznesHost ban? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: BiznesHost ban? (/Temat-BiznesHost-ban-132034)

Strony: 1 2


RE: BiznesHost ban? - full2000 - 20-04-2016 20:14

(20-04-2016 17:41)Diesiel napisał(a):  Musiałem ogarnąć nowy hosting, bo to co się odjebało to nie mam pojęcia. Po zablokowaniu mojej strony, chciałem w panelu dodać nową domenę i tu bach nie mogę, czy to jednoznacznie z tym ,że dostałem perma i nic na nim nie mogę zrobić? Wysłałem im dziś ticketa zobaczymy co odpiszą.. Ostatni raz miałem do czynienia z Bizneshost to na pewno.

Jaki hosting wybrałeś zamiast bh ? Smile


RE: BiznesHost ban? - Karewer - 21-04-2016 08:17

Nie chodzi tutaj o bronienie któregokolwiek hostingu, bo każdy ma swoje wady. Napisałem o swoich pozytywnych jednak doświadczeniach z tym hostingiem, a "pracuję" z nim już prawie rok czasu. Nigdy nie miałem zablokowanego konta, a jak przekroczyłem znacznie limit to wystarczył jeden telefon i blokada została natychmiast ściągnięta Smile

Nie, nie mam żadnych korzyści z obrony BH i nie otrzymuję za to żadnych profitów. Ile ludzi tyle opinii, ale JA nie mam absolutnie się do czego przyczepić, a na siłę szukał nie będę Smile


RE: BiznesHost ban? - trybulski - 21-04-2016 08:47

Rozmawiałem przed chwilą z przedstawicielem jednego z polskich hostingo-dawców.

Na pytanie czy można u nich trzymać strony typu: zobaczto.tv, warez, strony z odnośnikami do pobrania plików z zewnętrznych stron, odpowiedział mi następująco.




"Nie polecam umieszczania takich treści, jako przedsiębiorca działający na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, musimy reagować na każde zgłoszenie pochodzące czy to z urzędu, podmiotów, policji, prokuratury czy sądu.

Dlatego też strona może zostać szybko zablokowana, a do tego będziemy prawnie zobowiązani udostępnić organom ścigania wszelkie dane/logi, mogące wskazać właściciela, administratora takiej strony.

Dla tego lepiej powstrzymać się od umieszczania takich rzeczy, jeśli nie chce Pan latać po sądach, a policja to nic wobec prawników z jakiejś sieci telewizyjnej, żądających odszkodowania."





I to powinno w zasadzie rozwiązywać ten problem. To co powiedział pracownik hostingu, z tego co wiem (na 99,99%) tyczy się całej UE. Jeśli strona ma być w jakikolwiek sposób nielegalna, to tylko na hostingu spoza unii europejskiej.


RE: BiznesHost ban? - Karewer - 21-04-2016 09:25

Przecież to już wiadomo od dawien dawna, że warezy i inne tego typu rzeczy stawiane są poza oceanem lub gdzieś na dalekim wschodzie, gdzie dane Państwo leje na Polskie organy ścigania. Żadnej Ameryki niestety nie odkryłeś i straciłeś tylko czas na bezsensowne pytanie, bo odpowiedź masz w 2-3 wątkach na pierwszej stronie tego działu.

Nie wiem jak wg. Ciebie mają się suby i fake content do udostępniania filmów objętych prawami autorskimi, więc zapewne NICZEGO to nie wyjaśnia i niczego nowego do tematu nie wnosi Smile


RE: BiznesHost ban? - Diesiel - 21-04-2016 14:20

Pilne, wejdzcie w ten temat! http://zarabiam.com/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191


RE: BiznesHost ban? - Karewer - 21-04-2016 20:53

(21-04-2016 14:20)Diesiel napisał(a):  Pilne, wejdzcie w ten temat! http://zarabiam.com/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191

Widziałem temat i chciałbym się do tego odnieść. Współczuję Ci tego, że tak się sprawa potoczyła.

(18-04-2016 20:35)Diesiel napisał(a):  wchodzę na serwer, patrze a żadnych pilków, nie mam, szablon usunięty itd. a kurwa pisali, że BiznesHost to poważna firma... jestem zdenerwowany bo to może mnie dosyć słono kosztować. Ktoś ma pojęcie czemu mam taki błąd, ktoś zapewne zgłosił moją stronę?

Z tego, co wyczytałem w linku, który podałeś wyżej to temat dot. jakichś państwowych dokumentów i grubszej sprawy, więc czemu nazywasz zachowanie supportu biznes-hostu nie profesjonalnym, skoro tematem zainteresowała się policja, a Twoja strona została zablokowana? Nie widzę tutaj winy usługodawcy, bo on jest zmuszony "współpracować" z polskimi organami ścigania.