Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BiznesHost ban? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: BiznesHost ban? (/Temat-BiznesHost-ban-132034)

Strony: 1 2


BiznesHost ban? - Diesiel - 18-04-2016 20:35

Witam mam pewien poważny problem, przed chwilą sprawdzam stronę a tam błąd 403 Forbidden

You don't have permission to access / on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

wchodzę na serwer, patrze a żadnych pilków, nie mam, szablon usunięty itd. a kurwa pisali, że BiznesHost to poważna firma... jestem zdenerwowany bo to może mnie dosyć słono kosztować. Ktoś ma pojęcie czemu mam taki błąd, ktoś zapewne zgłosił moją stronę?


RE: BiznesHost ban? - Scoobyx - 18-04-2016 20:38

Wątpię, raczej może to być wina "dziurawego" szablonu. Dostałeś jakąś informację na maila od BH?
Jakiego szablonu używałeś i z jakiego źródła pochodził?


RE: BiznesHost ban? - Karewer - 18-04-2016 21:35

Moje 2 strony pod suby są hostowane w biznes-hoście już dłuższy okres czasu i nigdy nie miałem problemów. Nawet obsługa BH wiedziała, co tam się znajduje, bo musiałem interweniować, żeby mi blokadę zdjęli z domeny po znacznym obciążeniu ich maszyn Smile

Gdybyś dostał bana to zapewne nie mógłbyś wejść na stronę/zalogować się do konta, czy coś w tym stylu. Sprawdź e-mail, czy nie masz jakieś wiadomości, a najlepiej napisz do supportu.

Może masz opcję backup'u bazy danych?


RE: BiznesHost ban? - Diesiel - 19-04-2016 08:16

(18-04-2016 21:35)Karewer napisał(a):  Moje 2 strony pod suby są hostowane w biznes-hoście już dłuższy okres czasu i nigdy nie miałem problemów. Nawet obsługa BH wiedziała, co tam się znajduje, bo musiałem interweniować, żeby mi blokadę zdjęli z domeny po znacznym obciążeniu ich maszyn Smile

Gdybyś dostał bana to zapewne nie mógłbyś wejść na stronę/zalogować się do konta, czy coś w tym stylu. Sprawdź e-mail, czy nie masz jakieś wiadomości, a najlepiej napisz do supportu.

Może masz opcję backup'u bazy danych?
Nawet domena została raczej zablokowana...no cóż jakoś sobie już poradziłem. Stronę miałem pod PPA i Suby. Na maila nic mi nie przyszło....


RE: BiznesHost ban? - Karewer - 19-04-2016 09:38

@[Diesel]
Jak będziesz miał chwilę to daj znać, co tam wynikło, bo jestem ciekawy jak rozwiązałeś problem, a i może ktoś w przyszłości będzie w podobnej sytuacji i akurat skorzysta Smile


RE: BiznesHost ban? - trybulski - 20-04-2016 14:52

Tak bronicie tego hostingu? Oto dowód na to, że jednak nie są bezpieczni i zawieszają konta: http://filmyonlinezadarmo.pl/


RE: BiznesHost ban? - ClassAxion - 20-04-2016 15:37

(20-04-2016 14:52)trybulski napisał(a):  Tak bronicie tego hostingu? Oto dowód na to, że jednak nie są bezpieczni i zawieszają konta: http://filmyonlinezadarmo.pl/

Niestety ale musze sie z toba zgodzic.

Kolega smigal na DA po 2k online na stronie, zrobilem tak samo to mi konto zablokowali i powiedzieli ze nie odblokuja ... "tu trzeba dedyka" :x
Szkoda puszczac traffic..


RE: BiznesHost ban? - Diesiel - 20-04-2016 17:41

Musiałem ogarnąć nowy hosting, bo to co się odjebało to nie mam pojęcia. Po zablokowaniu mojej strony, chciałem w panelu dodać nową domenę i tu bach nie mogę, czy to jednoznacznie z tym ,że dostałem perma i nic na nim nie mogę zrobić? Wysłałem im dziś ticketa zobaczymy co odpiszą.. Ostatni raz miałem do czynienia z Bizneshost to na pewno.


RE: BiznesHost ban? - makecash - 20-04-2016 18:05

Również nie polecam bizneshosta... Dodatkowo oni współpracują z tego co widzę z mintshost...


RE: BiznesHost ban? - DzejkobPL - 20-04-2016 18:10

(20-04-2016 18:05)makecash.pl napisał(a):  Również nie polecam bizneshosta... Dodatkowo oni współpracują z tego co widzę z mintshost...

Cóż za odkrycie. Lol

BH oraz MH to ten sam właściciel.