Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? (/Temat-Koniec-oszustw-i-spamu-na-Facebooku-powazne-konsekwencje-132016)

Strony: 1 2


Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Mikey - 18-04-2016 16:22

[Obrazek: bKmwam3.png]


Spotkaliście się już z czymś takim? Jak widać Facebook w końcu wziął się za oszustwa.




RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Artinesse - 18-04-2016 16:25

Dzięki Bogu i partii beka
typowa wiadomość wysłana przez bot... myślę, że jakaś część takich zgłoszeń pójdzie do organów ścigania ale czy wszystkie nie wydaję mi się. Za dużo tego.


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - twardy - 18-04-2016 16:27

Te polskie przepelnione wiezienia... 'za co siedzisz?' 'za spam na facebooku...'




RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - smyku - 18-04-2016 16:37

Brawo


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Money. - 18-04-2016 16:41

Facebook wprowadził ostatnio nowe komendy. Można coś takiego bez problemu zrobić samemu, wystarczy wpisać "/me [wiadomość]" tyle Wink


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Mikey - 18-04-2016 16:42

(18-04-2016 16:41)Money. napisał(a):  Facebook wprowadził ostatnio nowe komendy. Można coś takiego bez problemu zrobić samemu, wystarczy wpisać "/me [wiadomość]" tyle Wink

To samo napisałem w spoilerze.. Jerk2


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Money. - 18-04-2016 16:43

(18-04-2016 16:42)Mikey napisał(a):  
(18-04-2016 16:41)Money. napisał(a):  Facebook wprowadził ostatnio nowe komendy. Można coś takiego bez problemu zrobić samemu, wystarczy wpisać "/me [wiadomość]" tyle Wink

To samo napisałem w spoilerze.. Jerk2

Nie zauważyłem Jerk2


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Bordo - 18-04-2016 16:59

Wrobilem dziewczyne, ze usuneli jej konto. Potem zobaczyla, ze przed wiadomoscia bylo napisane moje imie i nazwisko. Da sie je usunac albo ominac w komendzie? :/


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Mikey - 18-04-2016 17:09

Takich sztuczek jeszcze nie znam... smutny


RE: Koniec oszustw i spamu na Facebooku- poważne konsekwencje? - Krissu - 18-04-2016 17:15

Drugiej osobie wyświetla się to, jak ma nas podpisanego Smile