Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. (/Temat-Nie-pracowac-zapomniec-o-urzedach-131941)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - dzejkobs - 18-04-2016 20:28

Jestem w trakcie czytania "Laptopowego Milionera" i również uważam, że jest dość mocno przerysowany i częściowo nieaktualny, jednak dzięki niemu wpadło do głowy kilka pomysłów które wdrażam w życie.
A co do dziennika na pewno będę tutaj zaglądał. Jeśli będziesz miał już jakiś e-book możesz śmiało napisać to pomogę w reklamie na FB. Dość długo w tym siedzę więc facebook nie ma przede mną tajemnic i pozwala dziennie zarobić od 200 do +1000zł Wink
Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia i wytrwałości !


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - tomek019 - 18-04-2016 20:57

Ooo brachu mega poczatek jesli chodzi o Twoj pierwszy wpis Smile ale radze skupic bardziej w 80% na 1 rzeczy i ewentualnie 20% reszty czasu na inne sposoby.

tapnięte


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 18-04-2016 23:11

Dziękuję za tak pozytywne komentarze, może nie będę czekał do końca tygodnia z wpisem co zrobiłem a napiszę co planuję zrobić w tym tygodniu.
1. Zarejestrowałem sie już na mxrevshare.com , do programu szedłem po to by sobie ewentualnie zarobić na jakiś płatny taffic gdy już będę miał ebooka. Uspokajam że klikać zamierzam przebywając na wykładach na uczelni, coś z tego będzie a i tak tego czasu bym lepiej nie zagospodarował bo na niczym konkretnym nie mógł bym się skupić.
2. Założyłem konto na payza, potrzebne żeby walutę trzymać w $ i nie tracić na przewalutowaniu przez skrill. To w celu potencjalnych inwestycji - teraz działam z użytkownikiem Nitram.
3. Zacznę szukać sobie niszy pod ebook
4. Znalazłem dosyć ciekawy kurs gościa zajmującego się marketingiem w internecie - tajemnic nie odkrywa i trochę ma słabą dykcję ale podstawową wiedzę przekazuje. Porusza też tworzenie listy mailingowej którą uważam za ważną. Daję link do tego, (nie wiem czy administracja na to pozwala, w razie czego proszę o informację) to nie jest żadna reklama, po prostu dzielę się tym z czego korzystam:
http://bartoszkrawczykdemczuk.pl/
Dla części z Was takie coś to mogą być podstawy podstaw nie mniej może komuś się przyda.


dzejkobs ja jestem dopiero w połowie lektury, podoba mi się że koleś pisze prosto, da się zrozumieć. Daje również adresy do przydatnych programów itp więc za to też daję okejkę. Tak jak pisałeś część jest już nieaktualna, jest to książka z 2012 r. więc trochę się zmieniło.
Kiedy skończę lekturę i czas mi pozwoli zrobię jakieś podsumowanie na forum, będzie to dla mnie dobre przypomnienie a może i użytkownicy skorzystają.

Mam nadzieję ze uda mi się sporo zrobić, niestety czas mam ograniczony przez codzienne zajęcia ale te 2 godziny jakoś naskrobię Big Grin

Pozdrawiam

Zapomniałem podziękować za chęć pomocy, z każdej chętnie będę korzystał i liczę że będziemy dobre hajsy na współpracy robić Wink

Jeszcze pytanie do Was, czy korzystacie z google trends? Może są inne narzędzia do analizy ilości wyszukiwań i odnośników na stronach? Czy posiadacie materiały opisujące pracę z takimi narzędziami?


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 23-04-2016 14:07

Czas na podsumowanie tygodnia:
Musze przyznać ze dużo się nauczyłem w ciągu tygodnia szperając w różnych materiałach na forum i wyszukując informacje w internecie.
Mam już pomysły i wstępny plan na 3 ebooki. Niestety nie jestem do końca usatysfakcjonowany tym że nie udało mi się znaleźć jakieś odrębnej niszy. Temat już znany i widzę że już pojawiły się publikacje nie mniej spróbuję bo widzę że jest zapotrzebowanie a skoro ludzie czegoś takiego chcą to trzeba im to dostarczyć Idea
Założyłem fanpage na facebooku aby zdobyć trochę fanów i liczę że w przyszłości ułatwi mi to napędzanie ruchu na innych profilach, kiedy już będę miał konkretny produkt.

Jeśli chodzi o inwestycje to tu się bogacę:
Mxrevshare z maszhajs.
Recyclix z Scoobyx
oraz program inwestycyjny Nitram'a
Polecam tych użytkowników wszystkim Wink

Plany na kolejny tydzień to:
1. Pisać- jak najwięcej Rolleyes
2. Zrobić co trzeba w programach inwestycyjnych Wink

Na razie chyba nie ma potrzeby abym bardziej rozwijał post. Czeka mnie mnóstwo pracy ale czuję się zmotywowany żeby to robić Huh Któregoś dnia dam znać jak idzie Wink


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - tomek019 - 25-04-2016 06:42

Jesli potrzebujesz dobrego trafficu to mogles wybrac Future Ad Pro -> dobre targetowanie.

tapnięte


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 25-04-2016 06:48

Jestem w mxrevshare i nie chciałem wchodzić w kolejny program, głównie ze względu na ograniczony czas.


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - olekn1 - 25-04-2016 06:53

Ciekawy dziennik Wink Życzę powodzenia i dużych zarobków Idea


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 25-04-2016 08:45

Dzięki dzięki, zrobię co będę potrafił żeby i jedno i drugie się zrealizowało. Na chwilę obecną ogarniam dwa fake konta na fb, co mnie zaskoczyło że cały czas wypisują jakieś zboki, tfu oblechy Undecided


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - tomek019 - 25-04-2016 08:55

(25-04-2016 08:45)richbutterfly napisał(a):  Dzięki dzięki, zrobię co będę potrafił żeby i jedno i drugie się zrealizowało. Na chwilę obecną ogarniam dwa fake konta na fb, co mnie zaskoczyło że cały czas wypisują jakieś zboki, tfu oblechy Undecided
Fake Konta z laskami tak dzialaja a ja sie dziwie jakie glupoty ludzie wypisuja na tym Fb ... Big Grin

tapnięte


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 25-04-2016 10:41

Dokładnie, i pomyśleć że Ci ludzie mają zdjęcia z dziećmi na profilach. Niektórzy powinni mieć ograniczony dostęp do takich mediów.

Swoją drogą to zastanawiam się czy nie można by wykorzystać jakoś takiego ruchu Lol