Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. (/Temat-Nie-pracowac-zapomniec-o-urzedach-131941)

Strony: 1 2 3 4


Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 16-04-2016 23:39

Cześć, zacznę mało orginalnie ale na pewno szczerze.
Dziennik zakładam głównie po to by w końcu zacząć działać a także jest to miejsce gdzie będę posiadał swojego rodzaju notatki, dzięki czemu będę mógł w łatwy sposób kontrolować moje postępy.

Jeśli chodzi o zarabianie w przez internet jestem świeży, nie mniej jestem stałym bywalcem forum. Bardzo często śledzę wpisy, stąd też pomysł na dziennik, forumowicze bardzo często udzielają świetnych porad a jeśli trzeba krytykują. Mi się to bardzo podoba bo człowiek mniej głupot robi (a głupot robić nie lubię zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze Wink ).

Tak jak pisałem z zarabianiem w sieci mam mało wspólnego, do tej pory osiągałem średnio zadowalające zyski ze sprzedaży na allegro, brałem również udział w programie do którego rekrutował MLN (ale o tym wpis kiedy już zakończę udział).

Do zarabiania w sieci motywuje mnie a wręcz pcha fakt że bronię się ze wszystkich sił podejmowaniem pracy po ukończeniu studiów. Oczywiście jednym z wyjść jest fakt ze mogę prowadzić DG, niestety tego też już doświadczyłem i muszę przyznać że mi się podobało ale sprawy administracyjne i pracownicy potrafią wykończyć w związku z tym szukam innych opcji, mając świadomość że stypendium naukowe się za jakiś czas skończy Big Grin

Wiedzę jaką posiadam na temat zarabiania w sieci zdobyłem tu na forum a także podczas lektury książki "Laptopowy Milioner". Godna polecenia mimo że uważam że przerysowana.

Dziedziny dzięki którym zamierzam zarabiać to:
- sprzedaż w internecie (ebooki, szkolenia, promocja, to o co poproszą mikrobiznesy - tu będę musiał wykorzystać google trends ponieważ ebooki zamierzam sam tworzyć (30-60 stron) dla nisz jakie znajdę za pomocą narzędzi google). Tu martwi mnie jeszcze fakt konieczności budowania stron sprzedażowych na które będą odsyłały fb/twitter/yt/blogi (promocja tego to chyba coś na podobieństwo PPA/PPI, jeśli się mylę to mnie poprawcie proszę). Z budową dobrze wyglądający stron opt-in będę musiał długo pracować bo robiłem to raz do tego słabo i mam małe umiejętności co do tego, bądź też zlecę komuś wykonanie takich stron za udział w zysku (jeśli kogoś takiego znajdę Wink muszę również ogarnąć SEO).

- inwestowanie - posiadam środki które mogę zainwestować. Obecnie planuję zainwestować w AMAZING5, mam nadzieje ze jutro będę już miał $ zamiast PLN na inwestycję i będę mógł przetestować program. Mam również na oku jednorazowy mikroprojekt ale to nie w internecie. Na koniec dodam tyko że jestem ostrożny w inwestowaniu.

- edukacja - może ten temat powinienem wrzucić do pierwszego podpunktu ale moim zdaniem jest wart uwagi. Obecny trend na edukacje/studiowanie dał mi ogromne pole do popisu. Mam wrażenie że uczniowie są gotowi wcisnąć pieniądze do ręki oby tylko mogli zaliczyć. Do tej pory zarabianie na tym ograniczało się do udzielania korepetycji z przedmiotu którego nikt nie uczy w moim mieście za małe pieniądze bo nie ma kto tego uczyć Big Grin W przyszłym roku akademickim zamierzam zlecać wykonywanie projektów inżynierskich mając z tego około 1/3 - 1/4 działki a sam zająć się nauką swoich studenciaków Big Grin. Dodam ze na korkach zarabiałem ok 1000 PLN w tydzień, a tygodni było ok 6 (wiadomo że tygodnie rozbite w czasie bo kolokwia w różnych terminach).
I teraz konkretniej, myślę że jeśli znajdę odpowiednią niszę (np. maturzyści co roku Big Grin rodzice zapłacą ile trzeba tylko po to żeby dziecko zadało maturę) to zajmę się subskrypcją SMS za materiały edukacyjne.

Taką mam wizję tego co chcę robić.
Takie tematy bo dają dochód na kształt pasywnego a także zysk daje się to odpowiednio skalować przy nakładzie pracy i pieniędzy.
Wszelkie zyski jakie osiągnę zamierzam przeznaczać na inwestycje aż do osiagnięcia 15 000 PLN/ msc.
Cel jaki chcę osiągnąć to 800/1000 zł na miesiąc do końca roku 2016 r.


Chwilę o sobie.
Uważam się za pracowitą osobę, na działania w internecie zamierzam poświęcać około 2 godzin dziennie. Szybko się uczę, zawsze szukam możliwości skalowania/zwiększania biznesu, jestem samodzielny.
Trenuję sporty walki, trochę na siłowni, jestem zadowolony z mojego życia.

Zapraszam do kontaktu ponieważ szukam mentora który mi czasem podpowie, nauczy. Zawsze szukam opcji wygrany/wygrany w związku z tym na pewno się dogadamy.

Apeluję o merytoryczną dyskusję i zachęcam do wymiany zdań.

Bazgrolę po kilku piwerkach z ziomeczkami dlatego jeśli widzisz jakiś błąd daj znać proszę Wink

Wpisy będą pojawiały się zazwyczaj raz na tydzień.


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - lechoo - 17-04-2016 06:12

A się rozpisałeś, ale dobrze. Zapowiada się świetny dziennik będę tu zaglądał.


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - Lanserek - 17-04-2016 07:14

Te ebooki i poradniki to fajny pomysł, ostatnio wpisałem z ciekawości w yt ,,how to make money online'' itd i najwięcej filmów było właśnie n.t. sprzedawania takich rzeczy na Amazonie. Goście kosili niezłą kasę na tym, ale myślę, że na rynku polskim będzie dużo ciężej, chyba że znajdziesz jakiś fanatyków i będziesz robić szkolenia na temat podrywu czy życiowego sukcesu Jerk2


Tak czy siak powodzenia życzę i będę śledzić Smile


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - mahuzz - 17-04-2016 07:28

Pomysł z ebookami jak najbardziej oryginalny. Będę obserwował, powodzenia! Wytrwałości w dążeniu do celu! Wink


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - richbutterfly - 17-04-2016 07:42

Ebooki są dobre jeśli są napisane pod konkretną niszą dlatego tez wspominałem o tym ze temat chcę znaleźć za pomocą google trends Wink
Może nie tylko podryw i sukces, często też o zdrowiu dobrze się sprzedają, jakiś czas temu widziałem że na allegro królowały poradniki typu jak rzucić palenie.


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - maszhajs - 17-04-2016 08:58

temat może być ciekawy ale tytuł też niczego sobie Wink powodzenia


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - gege17 - 17-04-2016 09:37

Ja posiadam dwa ebooki o tym jak odzyskać ex oraz sekrety zdrad kobiet i powoem szczerze, że lepsza byla sprzedaż na rynku polskim niż na amazonie. A mam przetłumaczone na angielski. Siedzę w amazing5 i mam nadzieję, że pociągnie długo.
Napisz do mnie pw wraz z danymi do konta fb wtedy najlepiej sie dogadamy i pomogę.


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - Pan Inwestor - 17-04-2016 11:22

Konkretny wpis! Bardzo mnie cieszy, że pierwsze zarobione pieniądze od razu chcesz przeznaczyć na ich pomnażanie a nie na przyjemności! Pamiętam, jak byłem w podobnej sytuacji do Ciebie z tym, że ja pracowałem na etacie a wszystkie dodatkowe pieniądze wrzucałem w Internetowe programy. Dzięki temu, od paru lat praca na etacie mnie nie dotyczy a zyski z paru programów (niektóre działają po dziś dzień) pozwalają na życie na poziomie w drogiej Kopenhadze.

Jeśli pozwolisz, to doradzę Ci jedną rzecz: skup się na jednym sposobie zarabiania (nie mówię o inwestowaniu). Skup wszystkie siły na jednym produkcie/stronie i nic poza tym. W innym przypadku osiągnięcie sukcesu nie przyjdzie za szybko. Jeśli poświęcisz się w 100% powiedzmy na to sprzedaży e-booków, to tego się trzymaj. Jeśli stwierdzisz, że to nie jest to co chcesz robić, to przestań to robić i poświęć się kolejny raz w pełni w kolejny projekt. Zresztą zobacz dzienniki innych osób, które zamierzają skupiać się na 2-5 sposobach zarabiania i jak im to idzie ;-)

Dodaję dziennik do ulubionych i będę tutaj zaglądał co jakiś czas sprawdzić jak Ci idzie. Mam nadzieję, że za rok w podsumowaniu będziesz zarabiał pasywnie co najmniej 1000 złotych jak nie więcej!


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - piotr2221 - 17-04-2016 12:12

Będę obserwował,powodzenia !


RE: Nie pracować, zapomnieć o urzędach. - full2000 - 18-04-2016 19:32

Trochę się napisałeś w pierwszym poście, powodzenia ! Smile