Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] (/Temat-Lista-serwisow-wymiany-ruchu-Kwiecien-2016-Non-Ref-131920)

Strony: 1 2


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - MrocznyKILL - 30-11-2016 23:39

Temat stary ale jakoś go przeoczyłem. vasaki dzięki reput leci Smile


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - jamroczik - 01-12-2016 02:09

Polecam Ci mój ze stopki, do niedawna też polecałem hitleapa, ale tutaj masz nawet opcje ustawienia ile wejśc w której godzinie czyli tryby i geo oraz wiele innych - absolutnie nie ma lepszego na dziś.


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - Vasaki - 01-12-2016 09:19

(01-12-2016 02:09)jamroczik napisał(a):  Polecam Ci mój ze stopki, do niedawna też polecałem hitleapa, ale tutaj masz nawet opcje ustawienia ile wejśc w której godzinie czyli tryby i geo oraz wiele innych - absolutnie nie ma lepszego na dziś.

Tylko, ze OtoHits to nie surfbar... xD
P.s. rozdaje tam pkt xD jak ktos ma dostep do dzialu wtajemniczonych to znajdzie moj temat Big Grin
I wg. mnie HitLeap nadal wypada znacznie lepiej niz OtoHits chociaż by ze wzgledu na ilość uzytkownikow Big Grin


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - jamroczik - 01-12-2016 13:21

Ma znacznie więcej opcji, a hitleap zamiast dodawac nowe to psuje to co jeszcze jako tako działało. Juz pomine to jak jest odsiewany.


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - Vasaki - 01-12-2016 13:48

Nie mniej jednak traffic jest kilkuset krotnie mniejszy Big Grin
HitLeap to najpopularniejsze narzedzie do wymiany ruchu jak by nie patrzec.
To ze OtoHits jest wygodniejszy + opcje to fakt, ale nie ma jak narazie przebic hitleap Smile
Kampania na otohits bedzie realizowana przez tydzien gdzie na hitleap taka sama ilosc wejsc mamy po kilku godzinach Tongue
Mam tam 19 mln punktow xD i za bardzo nie idzie ich nawet uzyc Tongue
Bo wejscia wpadaja slabo przez co bardzo powoli ubywaja Smile


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - kornik36 - 01-12-2016 15:41

(01-12-2016 13:48)vasaki napisał(a):  Nie mniej jednak traffic jest kilkuset krotnie mniejszy Big Grin
HitLeap to najpopularniejsze narzedzie do wymiany ruchu jak by nie patrzec.
To ze OtoHits jest wygodniejszy + opcje to fakt, ale nie ma jak narazie przebic hitleap Smile
Kampania na otohits bedzie realizowana przez tydzien gdzie na hitleap taka sama ilosc wejsc mamy po kilku godzinach Tongue
Mam tam 19 mln punktow xD i za bardzo nie idzie ich nawet uzyc Tongue
Bo wejscia wpadaja slabo przez co bardzo powoli ubywaja Smile
Rozumiem. Skoro hitleap jest na miejscu pierwszym to jakie byś dał na 2 3 4 miejsce?
Bo szukam czegoś podobnego. Bo na hitleap nie można już sobie ustawić np. 5 wejść na godzinę. :///


RE: Lista serwisów wymiany ruchu - Kwiecień 2016 - [Non-Ref] - whereswally - 24-02-2017 17:47

Wczoraj sprawdzałem. Dałem 200000 punktów w obu .
1 slot na stronkę.

Efekty w 24 godziny .

Hitleap 7154 wejścia. 3812 unikalnych
Otohits. 18234 wejścia 5103 unikalnych