Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
VPS za 0.01$ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek:
Poradnik
VPS za 0.01$ (/Temat-VPS-za-0-01-131887)

Strony: 1 2 3 4


RE: VPS za 0.01$ - Azzazelx - 20-04-2016 10:10

Podłączanie pulpitu zdalnego w Windows > wklepujesz IP i łączysz. Wyskoczy Ci okno logowania, gdzie musisz wpisać login i hasło. W loginie wpisujesz root, a w haśle to, które nadałeś przy tworzeniu systemu.

Linux może wyłączać niektóre procesy. Tak było u mnie z firefoxem. Jeśli ktoś chce, aby FF chodził cały czas, należy w terminalu uruchomić go komendą "firefox &".


RE: VPS za 0.01$ - fusek - 20-04-2016 10:16

(20-04-2016 10:10)Azzazelx napisał(a):  Podłączanie pulpitu zdalnego w Windows > wklepujesz IP i łączysz. Wyskoczy Ci okno logowania, gdzie musisz wpisać login i hasło. W loginie wpisujesz root, a w haśle to, które nadałeś przy tworzeniu systemu.

Linux może wyłączać niektóre procesy. Tak było u mnie z firefoxem. Jeśli ktoś chce, aby FF chodził cały czas, należy w terminalu uruchomić go komendą "firefox &".

a ja juz vnc sciagalem.

Mistrzu gdzie Ci piwko podeslac?Big Grin


RE: VPS za 0.01$ - Azzazelx - 20-04-2016 11:16

Jeśli nadal występują crashe, ale po dłuższym czasie (a pewnie tak będzie) to w About:config należy wyszukać javascript.options.baselinejit, kliknąć PPM i ustawić na false poprzez wciśnięcie toggle. Potem można spróbować odpalić ff w safe mode poprzez komendę 'firefox -safe-mode'.


RE: VPS za 0.01$ - KenkyushaKamil - 24-04-2016 14:17

czy umowe można wypowiedzieć po 1 miesiacu ? Czy ona nas jakoś wiąże ?


RE: VPS za 0.01$ - LikeAMoneys - 23-08-2016 19:47

(19-04-2016 23:31)Azzazelx napisał(a):  Komu nie działa - proszę bardzo Smile Ubuntu x64 12.04
Kod:
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade
sudo apt-get install ubuntu-desktop
sudo apt-get install --no-install-recommends ubuntu-desktop
sudo apt-get install xrdp
echo "gnome-session --session=ubuntu-2d" > ~/.xsession
sudo apt-get install gnome-session-fallback

[Obrazek: ubuntu.png]

no chyba coś nie działa mam jakieś szare tło
zdj nie mogę zrobić ale znalazłem na necie ja
to wygląda(google grafika)
[Obrazek: 295y16p.jpg]