Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona się nie wyświetla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Strona się nie wyświetla (/Temat-Strona-sie-nie-wyswietla-131875)



Strona się nie wyświetla - komorxd - 15-04-2016 19:46

Siemka mam taki problem, mam hosting na nazwa.pl i trzymam tam jedną stronę, ale kupiłem drugą stronę z domeną w az.pl zmieniłem DNS na dns-y nazwy, dodałem domenę na nazwa.pl, wgrałem pliki i nic, gdy wchodzę na stronę przez komórkę jest napisane że nie znaleziono dns address serwera, pomoże ktoś ?


RE: Strona się nie wyświetla - nitram - 15-04-2016 19:57

a jak wchodzisz przez komputer jest ok ? Kiedy zmieniałeś DNS zazwyczaj wszystko idzie sprawnie ale maksymalnie może trwać przeniesienie nawet 24-48 h może wystarczy poczekać


RE: Strona się nie wyświetla - komorxd - 15-04-2016 20:39

Nie, nigdzie nie jest ok już 48 h dawno minęło xD


RE: Strona się nie wyświetla - Pan Inwestor - 16-04-2016 09:26

Bez adresu strony będzie ciężko Ci pomóc :-(


RE: Strona się nie wyświetla - nitram - 16-04-2016 11:07

To wygląda że albo źle zmieniłeś dns na az.pl albo nie zapisałeś ustawień czy coś w tym stylu. Możesz podać adres strony i to co masz ustawione na az.pl ?