Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPN w MyDevil - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: VPN w MyDevil (/Temat-VPN-w-MyDevil-131688)



VPN w MyDevil - ClassAxion - 11-04-2016 17:37

Hej.
Czy ktoś z was posiada VPN'a w MyDevil.net?
Jaki mają ping i prędkość łącza?

Dzięki za info. Smile


RE: VPN w MyDevil - Takimyk - 11-04-2016 17:59

Jak szukasz vpn, to polecam wybrać któryś z tej listy - https://www.privacytools.io

Szerokim łukiem omijaj hidemyass i wszystko co związane z PL bo na pewno zbierają logi, masz to jak w banku. Bardzo dobry vpn masz od proxy.sh, airvpn ma zajebistą apkę pod linuksa, nordvp też jest ok, mają sporo serwerów w tym double vpn, czy serwery antiddos, ale ich apka pod windowsem to jakaś masakra. Jest jeszcze szwedzkie PRQ, ale dobrze się zastanów zanim zostaniesz ich klientem, nie będę pisał dlaczego, jak poszperasz to będziesz wiedział.

Na nordzie możesz sobie podpiąć np. 6 urządzeń, - lub kupić go sobie i używać razem z 5 innymi osobami. Na airvpn 3 urządzenia lub kwota do podziału,- np. 3 osób na 1 konto Smile


RE: VPN w MyDevil - ClassAxion - 11-04-2016 18:55

Posiadam VPSa i na nim zainstalowałem OpenVPNa lecz chciałbym coś tańszego (aktualnie płacę 25zł/msc).

Ogólnie to potrzebuję VPNa ponieważ na jednym łączu mam zablokowane porty więc korzystam z VPNa na porcie 80. To nie ma być VPN pod anonimowość lecz pod ogarnięte łącze (sensowny ping + prędkość).


RE: VPN w MyDevil - Takimyk - 11-04-2016 19:23

To kup sobie tego airvpn, jest naprawdę dobry a wychodzi 5 euro na miesiąc, plus koszta możesz rozłożyć na 2-3 osoby. Mam na serwerze w DE mniejsze pingi niż na Nordvpn przy połączeniu z ich serwerem w PL Big Grin


RE: VPN w MyDevil - ClassAxion - 15-04-2016 20:15

(11-04-2016 19:23)Takimyk napisał(a):  To kup sobie tego airvpn, jest naprawdę dobry a wychodzi 5 euro na miesiąc, plus koszta możesz rozłożyć na 2-3 osoby. Mam na serwerze w DE mniejsze pingi niż na Nordvpn przy połączeniu z ich serwerem w PL Big Grin
Chyba jednak dla testów kupię w MyDevil ponieważ łącze i tak jest niestabilne przez co ping i tak będzie skakał a 10zł/msc a 7e/msc robi różnicę :/


RE: VPN w MyDevil - Giorgios - 15-04-2016 20:19

ja polecam nvpn.net od kilku lat juz używam, żadnych problemów Smile


RE: VPN w MyDevil - TheBot - 23-04-2016 10:38

Mam pytanie : czy z w/w programów coś przebija HMA pod względem ilości IP ??


VPN w MyDevil - Roben - 03-06-2016 13:44

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.