Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgłaszane strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zgłaszane strony (/Temat-Zglaszane-strony-131685)



Zgłaszane strony - Diesiel - 11-04-2016 16:48

Witam mam takie pytanie mam hosting na bizneshost i domene na minthoscie i mamy taką hipotetyczną sytuację jeśli moja strona zostałaby zgłoszona i policja by się tym zainteresowała mogą zdobyć moją dane poprzez operatora biznes host lub minthosta czy umowa im na to nie pozwala, ochrona danych itp?


RE: Zgłaszane strony - radek0389 - 11-04-2016 16:51

Oczywiście ze mogą zdobyć.


RE: Zgłaszane strony - twardy - 11-04-2016 16:53

Tak, od tego sa wlasnie bagiety.


RE: Zgłaszane strony - Takimyk - 11-04-2016 17:25

Już Ci kolega wyżej odp., teraz to nawet mają jeszcze łatwiej i nie muszą się zbytnio wysilać żeby do Ciebie dojść. Jeśli twoja strona łamie,łamała polskie prawo, to nawet jeśli zmienisz sobie teraz hosting na bulletproof gdzieś w rosyjskim bunkrze a całą działalność będziesz prowadził na pięciu Mahmudów z Zimbabwe to nic Ci to nie da jeśli wcześniej używałeś polskiego dostawcy i nie daj bóg na swoje dane cokolwiek, jesteś umoczony beka Jak ktoś będzie chciał Ci zrobić koło kity, to masz to jak w banku.


RE: Zgłaszane strony - Karewer - 11-04-2016 17:26

Dlatego w takiej sytuacji, jeśli wiesz, że strona może być zgłoszona, bo działasz na fake contencie lub na granicy prawa, to rejestrujesz hosting i domenę na realnie wyglądające fake dane Smile

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wykupienie offshore hostingu i domeny, gdzie kraj leje na to, że Polska policja czegoś żąda Smile


RE: Zgłaszane strony - Takimyk - 11-04-2016 17:30

(11-04-2016 17:26)Karewer napisał(a):  Dlatego w takiej sytuacji, jeśli wiesz, że strona może być zgłoszona, bo działasz na fake contencie lub na granicy prawa, to rejestrujesz hosting i domenę na realnie wyglądające fake dane Smile

To takie minimum, oczywiście w zależności od tego co tam gość wyprawia Cool


RE: Zgłaszane strony - Karewer - 11-04-2016 17:35

Jasne, że minimum, Tylko, że należało właśnie od tego zacząć, dodając do tego anonimową płatność lub na te fake dane i dorzucając do tego oczywiście logowanie przez jakieś Tory czy VPS'y Smile


RE: Zgłaszane strony - Prizmo* - 11-04-2016 20:38

Bh i MH to praktycznie jedna Firma,więc tym bardziej leżysz Big Grin