Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! (/Temat-Futurenet-FutureAdPro-Konkurs-o-lacznej-wartosci-nagrod-16-131675)



Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! - rafi213 - 11-04-2016 14:46

Witam.
W związku z oficjalnym startem FutureAdPro organizuje mój pierwszy konkurs.
Konkurs jest dla aktywnych użytkowników portalu Futurenet.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie co to jest Futurenet i jakie pieniądze można będzie tutaj zarobić to zapraszam do mojego tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921

W konkursie mogą brać w nim udział tylko osoby zarejestrowane bezpośrednio z mojego reflinka zarówno nowe jak i te które zarejestrowały się wcześniej ale nie wykupiły żadnej matrycy bo jak to zwykle bywa brak zdecydowania itd.
Tak więc może to was trochę zmotywuje Smile

Myślę także że jest się o co bić bowiem w matrycy za 25$ zostały mi właśnie 3 wolne miejsca w 3 linii :

[Obrazek: 30u3alt.jpg]

Łączna liczba nagród : 3
1 miejsce - voucher za 10$ (wykorzystamy go do zarejestrowania nowej osoby i wykupienia dla niej pozycji w matrycy za 10$ lub możemy komuś sprzedać) lub 5$ przesyłam od razu na twój portfel bitcoin
2 miejsce - 4$ przesyłam od razu na twój portfel bitcoin
3 miejsce - 2 $ przesyłam od razu na twój portfel bitcoin

Nagrody są dla pierwszych 3 osób które wykupią pozycje w matrycy za łączną kwotę 35$ ( czyli za 10$ i 25$ ) - kto pierwszy ten lepszy. Po wykupieniu matryc proszę o wiadomość na moją skrzynkę PM - np. wykupiłem matryce za 35$ mój nick to .... - jest to ważne i to decyduje o nagrodach bo nie wystarczy wykupić matryc. Konkurs jest tylko dla forumowiczów Z.C .
Jak się konkurs zakończy opublikuje nicki zwycięzców aby nie było posądzenia o jakieś manipulacje Smile


RE: Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! - ShuQi - 20-04-2016 17:57

Pierwsze miejsce zajęte przeze mnie. Pozostały drugie i trzecie wolne Wink


RE: Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! - rafi213 - 29-04-2016 14:58

Wszyscy się rzucli na ad packi zapominając troszkę o matrycach, więc Odświeżam temat - jeszcze 2 i 3 miejsce wolne , w tym ostatnie miejsce w 3 linii matrycy za 25$ które to w perspektywie czasu wam zaprocentuje Smile


Futurenet & FutureAdPro - Konkurs o łącznej wartości nagród 16 $ ! - Hybrid1990 - 15-07-2018 08:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.