Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LikeXL-BitCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LikeXL-BitCoin (/Temat-LikeXL-BitCoin-131618)

Strony: 1 2


LikeXL-BitCoin - MistrzuSysi - 10-04-2016 13:28

Rusza nowy program zarabiania BitCoin.
LikeXL-BitCoin
[Obrazek: logo.jpg]
Zarejestruj się już dzisiaj i czekaj na 12 kwietnia.
We wtorek będą podane szczegóły.

Rejestracja:
https://www.likexl.com/bref743913

Już od 1 Kwietnia 2016 roku, każdy z nas może zarejestrować się do nowego systemu LikeXL Bitcoin stworzonego przez SETIMO AG. Do tej pory od ponad 5 miesięcy świetnie prosperuje firma LikeXL, która oferuje nam świetne usługi reklamowe. W LikesXL możemy zarządzać paczkami reklamowymi, które przynoszą nam dochód w walucie EURO. Spółka SETIMO AG postanowiła rozszerzyć jednak możliwości całej firmy LikesXL umożliwiając dodatkowy kanał biznesowy. Ze wstępnych informacji wynika, że biznes LikesXL będzie opierał się na dodatkowym źródle zarobku nie tylko reklamie. Będzie on generował dodatkowy przychód z kopalni Bitcoin.
Wszystkie zasady opublikuję w momencie kiedy będą już dostępne. Obecnie można się rejestrować i zajmować miejsca ( obecnie faza PRE LUNCH).
Nie czekaj dłużej zapisz się już teraz !
https://www.likexl.com/bref743913
[Obrazek: 728x90%255BGIF%255D.gif]
Sad https://www.likexl.com
[Obrazek: Like_XL_Bit_Coin.jpg]

Cena adpacka:
0,25 BTC

Downline Upgrade
0,2 BTC za prawo do prowizji 3. poziomu,
0,4 BTC za prawo do prowizji z 3 i 4 poziomu,
0,6 BTC za prawo do prowizji z poziomów 4-5.

Prowizje za polecenie
do 5 poziomów w zależności od upgradu konta
Ilość poziomów zależna od downline upgrade zaś wysokość prowizji od poziomu (abonamentu) konta (nie udało mi się ustalić ceny)
Maksymalnie:
8% z poziomu 1.
4% z poziomu 2.
3% z poziomu 3,
2% z poziomu 4 i
1% z poziomu 5.

LikeXL będzie działał podobnie jak LikesXL
Adpacki będą do kupienia od 12 kwietnia 2016
LikesXL i LikeXL-Bitcoin to 2 niezależne programy, osobne struktury niezależne od siebie. Nie ma potrzeby mieć konta na dwóch platformach.



RE: LikesXL-BitCoin - chmura86 - 10-04-2016 19:17

gdzie czysty link ?


RE: LikesXL-BitCoin - MistrzuSysi - 10-04-2016 20:17

pod bannerem Sad


RE: LikesXL-BitCoin - rachman - 11-04-2016 03:34

edit - znalazłem już wyjaśnienie skąd to zamieszanie z s i różnice itd


RE: LikesXL-BitCoin - MistrzuSysi - 11-04-2016 09:34

No tak bannery z LikesXL-EUR. Jeszcze nie są przygotowane do LikesXL-BitCoin
Ale linki do LIkesXL-Bitcoin. Jeśli pojawią się po starcie to zmienię bannery.

Więc nie rozumiem o co chodzi.
Ten temat co podałeś to LikesXl-EUR.


RE: LikesXL-BitCoin - rachman - 11-04-2016 09:45

Temat co podałem prowadzi do stron likesxl.com
Taką nazwę masz w temacie i w banerach a linki masz bez s...
2 programy, nazwa z "s" link bez "s"... po prostu burdello bom bom Wink Jeszcze teraz EUR/BTC... Jak ktoś w tym nie siedzi to idzie się zamotać. I o to chodzi smutny
Jak już się czepiłem to jak możesz to wyjaśnij te nieścisłości, powiąż program z walutą i z adresem strony - czemu nazwa inna link inny itd. Może nie tylko mi rozjaśnisz ten bałagan Sad

edit:
Doczytałem na innym forum o co chodzi z tymi adresami, s i brakiem s, itd. kasuję swoje poprzednie więc zaczepki. Sprawa już jasna skąd ten bałagan...


RE: LikeXL-BitCoin - MistrzuSysi - 11-04-2016 12:10

Cena adpacka:
0,25 BTC

Downline Upgrade
0,2 BTC za prawo do prowizji 3. poziomu,
0,4 BTC za prawo do prowizji z 3 i 4 poziomu,
0,6 BTC za prawo do prowizji z poziomów 4-5.

Prowizje za polecenie
do 5 poziomów w zależności od upgradu konta
Ilość poziomów zależna od downline upgrade zaś wysokość prowizji od poziomu (abonamentu) konta (nie udało mi się ustalić ceny)
Maksymalnie:
8% z poziomu 1.
4% z poziomu 2.
3% z poziomu 3,
2% z poziomu 4 i
1% z poziomu 5.

LikeXL będzie działał podobnie jak LikesXL
Adpacki będą do kupienia od 12 kwietnia 2016
LikesXL i LikeXL-Bitcoin to 2 niezależne programy, osobne struktury niezależne od siebie. Nie ma potrzeby mieć konta na dwóch platformach.



RE: LikeXL-BitCoin - mikuss - 11-04-2016 12:25

(11-04-2016 12:10)MistrzuSysi napisał(a):  [align=center]Cena adpacka:
0,25 BTC

100$ za adpac beka Tłumów więc nie porwą raczej długo to nie pociągnie bo jak TM dla setek tysięcy osób był nieosiągalny z 50$ tak tym bardziej tutaj


RE: LikeXL-BitCoin - RafalKrzysiak - 02-01-2017 11:38

LikeXl zostanie zamknięty 5 stycznia ze względu na małą popularność..Wszystkie paczki zostaną przeniesione do programu likesxl...1 paczka btc będzie przeliczona na 4 paczki euro..Można jeszcze zlecać wypłaty zanim program zostanie zamknięty... Wczoraj zleciłem wypłatę na 0.15 btc i doszła bez problemu tego samego dnia...


RE: LikeXL-BitCoin - krruma - 02-01-2017 20:02

Tym bardziej mnie dziwi że cena jest podana w BTC, a teraz bitcoin idzie mocno w górę.