Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte st i adf ly na raz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Shorte st i adf ly na raz? (/Temat-Shorte-st-i-adf-ly-na-raz-131598)



Shorte st i adf ly na raz? - Melhhior - 09-04-2016 23:01

Zastanawiałem się nad skracaniem linku na adf ly, by potem, już ten skrócony, skrócić raz jeszcze na shorte st. Czy jest to zgodne z regulaminami serwisów? Nie złapałbym bana?


RE: Shorte st i adf ly na raz? - Assasinoo - 10-04-2016 00:19

Oczywiście, że jest to niezgodne z regulaminem serwisów, i jeśli Cię przyłapią - dostaniesz bana. Jeśli.


RE: Shorte st i adf ly na raz? - mysc - 11-04-2016 15:14

Jest zgodne - ale każdy serwis "wymaga" być na początku, co jest oczywiście niemożliwe.

Jeżeli konieczniecznie chcesz tak robić, umieszczałbym na początku adfly, a pod nim shorte (pamiętam, że kiedyś przedstawiciel shorte tłumaczył, że w ostatecznośi można tak zrobić) - ale nie daję żadnej gwarancji, że się nie przyczepią Smile Na wszelki wypadek zapytaj po porstu o zdanie supportu, moje wiadomości są sprzed 0,5 roku Smile


RE: Shorte st i adf ly na raz? - Takimyk - 11-04-2016 15:21

Ja bym Ci polecił używanie ouo.io, płacą o wiele lepiej niż te sieci które wymieniłeś Smile