Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? (/Temat-Na-jakich-forach-moge-zareklamowac-swoje-forum-131585)



Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - Soplica - 09-04-2016 16:02

Wypisujcie swoje propozycje: zareklamowałem na mpcforum.pl, gamesboard.pl i trochę na fejsie.


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - turos - 10-04-2016 21:45

kilka mam Big Grin
emoneyspace.com
AddNeFast ( polecam )
AutoSufr ( polecam )
mellow Ads ( także polecam )


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - mahuzz - 12-04-2016 21:06

(09-04-2016 16:02)Soplica napisał(a):  Wypisujcie swoje propozycje: zareklamowałem na mpcforum.pl, gamesboard.pl i trochę na fejsie.


Cześć, niestety na MPC wyłapiesz bana od razu praktycznie.

To zależy jaka jest tematyka forum.

A to co podał @up to głupota - sztuczny traffic.

Pozdrawiam


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - sinfon147 - 04-05-2016 09:55

Czesć gdzie na serwisie moge umiescić zlecenie dla testerów nowej strony??? jestem nowy i się nie orientuje. Nie mam też uprawnień na nowy wątek. Ktoś pomoże? JAk coś PW. Pozdrawiam


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - Pepe37 - 04-05-2016 15:51

a jaki temat........?? konkretnie


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - malena - 24-05-2016 09:47

"Na siłę" wszędzie, ale nie rób tego, popsujesz sobie opinie.. Bądź cierpliwy, szukaj tematycznych stron, umieszczaj link w stopce.


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - malena - 24-05-2016 10:50

Dodam jeszcze, że najlepiej założyć konta nie tylko na forach tematycznych, ale także tych, gdzie jest "korzystny" dział. Przez pierwsze tygodnie pisać neutralne posty, dopiero później dodać stopkę z linkiem do strony. Piszę z doświadczenia. Zbyt szybkie działania zawsze źle się kończą..


RE: Na jakich forach mogę zareklamować swoje forum? - radioid - 28-05-2016 21:33

Szukaj for bez moderatora Wink tak, istnieją takie, porzucone, a nadal bardzo aktywne