Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allin25 - Własny biznes za 100 zł (/Temat-Allin25-Wlasny-biznes-za-100-zl-131584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - kernst - 23-04-2016 12:13

Popieram po części Mikuss, choć nie używał bym tak ostrych słów.. Ale fakt faktem, jak trzeba prać mózgi żeby ludzie wpłacali po 25$ w program, który od 2-3 miesięcy? Nie ma zrobionych żadnych funkcji, nic nie działa. Przepraszam działa! WPŁATY działają, ale wypłaty już nie :o

Ciągle przesuwają start, ale w programie nic się nie zmienia, dlaczego? Może szkoda to zamykać skoro ludzie tak łatwo dają się w to dalej wciągać?

Ciekawe co będzie 30 kwietnia, obstawia ktoś? Big Grin


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - mikuss - 23-04-2016 12:16

(23-04-2016 12:13)kernst napisał(a):  Ciekawe co będzie 30 kwietnia, obstawia ktoś? Big Grin

No jak to juhus zarobił wirtualne cyferki, wkład mu się zwrócił czysty byznes bez ryzyka.

Albo kolejny start 1 czerwca 2020 roku albo znikną z wpłatami bo już ci co mieli wpłacić wpłacili i brak kolejnych dawców kasy.
Czasem do niektórych liderów lub ich padawanów trzeba ostrzej, 1 na 100 przejrzy na oczy jak realna rzeczywistośc brutalnie dostarczona dotrze do szarych komórek mózgowych


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - rafi213 - 23-04-2016 12:58

Też się zastanawiałem żeby w to wejsc jakieś 2 miesiące temu ale po przeanalizowaniu całego planu nie wszedłem bo tutaj bez zapraszania innych osób się praktycznie nie zarobi a ja nie polecam biznesów gdzie sie zarabia tylko na polecaniu.
Jeśli do teraz nie można wypłacać jeszcze to jest to już praktycznie scam ( jakoś w głowie mi się nie mieści aby nie można bylo wypłacać przez tyle czasu więc jak wy tutaj zarabiacie? Smile ) i myślę podobnie jak mikuss, projekt zostanie porzucony z prostej przyczyny bedzie juz coraz mniej chętnych aby wpłacać 25$.


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - mikuss - 23-04-2016 13:03

(23-04-2016 12:58)rafi213 napisał(a):  jakoś w głowie mi się nie mieści aby nie można bylo wypłacać przez tyle czasu więc jak wy tutaj zarabiacie? Smile

@rafi213 a Ty znasz jakieś grabie które grabią od siebie ?
Bo ja znam wszystkie które grabią tylko do siebie więc tutaj pomysłodawcy i pewnie góra lyderów ma profit a reszta to takie juhusy co mają realne straty ale za to nieograniczoną i bezcenną radośc z wirtualnych cyferek których wypłacić nawet nie mogą beka


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - overlord25 - 23-04-2016 16:11

Dowód wypłaty hejterzy http://www.vocfm.co.za/wp-content/uploads/2014/08/scam_stop-sign-702x336.jpg


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - johnus3 - 23-04-2016 17:08

Widocznie wiesz lepiej mikus, szkoda mi czasu zeby na Twoje komentarze odpowiadac takze wiedz ze to ostatni. A dla Twojej wiadomosci, mam juz pieniadze na koncie chociazby za sprzedane vouchery, ale przeciez wiesz lepiej ze ich nie mam i jestem stratny. A co do nie rozumienia slow - polecam doczytac czym jest piramida.

Strona zarabiam.com powstala dla ludzi co zarabiaja w internecie, jesli tego nie robisz to po co tu siedzisz?


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - mikuss - 23-04-2016 17:25

(23-04-2016 17:08)johnus3 napisał(a):  Widocznie wiesz lepiej mikus, szkoda mi czasu zeby na Twoje komentarze odpowiadac takze wiedz ze to ostatni. A dla Twojej wiadomosci, mam juz pieniadze na koncie chociazby za sprzedane vouchery

Jak typowy rasowy lyder naganiacz powiesz, że piramidy są w egipcie natomiast w temacie piramid finansowych udasz greka lub udasz, że nie widzisz i nie słyszysz bo niewygodne fakty się pomija udając, że ich nie ma.
A nie odzywaj się mnie tylko radość sprawisz, że nie będę marnował czasu na dyskusję na kolejnego bezmózga lydera naganiacza.
Skoro zarabiasz tzn że jesteś w szczytach piramidy bo niżsi dawcy kasy niezobaczą ani grosza którego od kilku miesięcy już nawet nie widzą.

Tak to forum o zarabianiu a nie o oszukiwaniu i doprowadzaniu ludzi do niekorzystnego zarządzania własnym mieniem którego dokonują tacy naganiacze dawców kasy jak lyderzy z twego grona które tak uwielbiasz i tak Ciebie uszczęśliwia


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Pan Inwestor - 24-04-2016 17:12

Start był wg mojej wiedzy przekładany co najmniej 3x w tym miesiącu a ogólnie to już czwarty będzie 30 Kwietnia (o ile w ogóle do niego dojdzie tego dnia). Zastanawiam się dlaczego nie ma pana Kujawy na głównej stronie w TESTIMONIAL tak jak na screenie w pierwszym poście ;-) Czyżby się jednak okazało, że jest współtwórcą projektu?


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Darqus - 26-04-2016 23:43

Oficjalny komunikat od allin25
W piątek ok. godziny 20:00 - 23:00 serwis zostanie WYŁĄCZONY na ok. 8 godzin. W sobotę rano nowy backoffice z prawie wszystkimi funkcjami, procesory i wszystko podopinane.
ZACZYNAMY !!!!


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - konradj101 - 30-04-2016 12:45

Dziś oficjalnie wystartowali Smile)