Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allin25 - Własny biznes za 100 zł (/Temat-Allin25-Wlasny-biznes-za-100-zl-131584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Darqus - 12-04-2016 15:11

Dopiero koło 2000 osób jest zarejestrowanych, a to ma iść globalnie. Na chwilę obecną 98% populacji allin25, to Polacy. Mi się udało np. wczoraj zarejestrować gościa z USA, który ma po 300 poleconych w swoich programach, także całkiem ładne pieniążki z niego będę miał jak już będą angielskie materiały i produkty dodane ^^

Ps. Jestem jakoś w szóstym kręgu od właściciela, także dość wysoko jak dla mnie. W 4corners, firmie opartej na podobnym schemacie rejestruje się po 15 tys osób dziennie, także możliwości są. Zobaczymy czy faktycznie to wystrzeli po premierze.


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - cortex39 - 12-04-2016 18:29

(12-04-2016 15:11)Darqus napisał(a):  Ps. Jestem jakoś w szóstym kręgu od właściciela, także dość wysoko jak dla mnie.

To Ty nawet wiesz kim jest właściciel? Od ponad dwóch miesięcy nie mogę doprosić się ujawnienia jego tożsamości. Możesz mnie oświecić?
Też dałem się namówić na ten program i zarejestrowałem się w końcówce stycznia, jednak odpuściłem temat po kilku dniach, bo za dużo niedomówień jak dla mnie. Zresztą do tej pory nie o wszystkim się mówi.
Sprawdzałem właśnie swoje konto, bo nie zaglądałem tam już od jakiegoś czasu, spadów 0, a miał być grad spadochroniarzy. Chyba mam marnego sponsora Tongue


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - ryszard_c - 12-04-2016 18:39

Witam,
w pełni popieram wypowiedzi #mikuss
program Allin25 stworzony został tylko i wyłącznie w celu wyłudzenia 25$ (100zł) od potencjalnych zainteresowanych.
Drogi Internauto jeżeli zdajesz sobie sprawę ,że pieniądze nie "rosną na drzewie" omijaj z daleka tego rodzaju produkty!


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - kernst - 12-04-2016 18:59

Zgadzam się.. w kwietniu miał być oficjalny start... tymczasem większość funkcji w panelu nie działa.. odnośniki nie działają.. to jakaś klapa Smile


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - ktostujest - 12-04-2016 19:24

(12-04-2016 18:39)ryszard_c napisał(a):  Witam,
w pełni popieram wypowiedzi #mikuss
program Allin25 stworzony został tylko i wyłącznie w celu wyłudzenia 25$ (100zł) od potencjalnych zainteresowanych.
Drogi Internauto jeżeli zdajesz sobie sprawę ,że pieniądze nie "rosną na drzewie" omijaj z daleka tego rodzaju produkty!

ja sie zastanawialem na poczatku czy w to nie wejsc ale tak jak mowisz pieniadz sam sie nie zrobi a nikt tym za darmo nie zarzadza Wink


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - cortex39 - 13-04-2016 18:39

(12-04-2016 18:59)kernst napisał(a):  Zgadzam się.. w kwietniu miał być oficjalny start... tymczasem większość funkcji w panelu nie działa.. odnośniki nie działają.. to jakaś klapa Smile

Start pierwotnie miał być 1 kwietnia, potem przełożony został na 9-tego, następnie o kolejny tydzień, obecnie mówi się o 21 kwietnia.
O zmianach i włączaniu kolejnych funkcji na stronie słyszę co najmniej od połowy lutego. W tym też czasie miały zostać dodane procesory. Niestety w dalszym ciągu wszystko odbywa się niby w wielkiej tajemnicy. Może ci co mieli zarobić, już zarobili a temat za jakiś czas samoistnie ucichnie i pójdzie w zapomnienie ?


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - kernst - 13-04-2016 18:46

przez 2 miesiące spokojnie mogli to zrobić, tym czasem minęło tyle czasu a nie zmieniło się nic.. chyba już jest po ptakach Tongue


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - helix - 14-04-2016 13:37

A czy to jest bez wkładu finansowego.


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - rafi213 - 14-04-2016 14:16

(13-04-2016 18:39)cortex39 napisał(a):  
(12-04-2016 18:59)kernst napisał(a):  Zgadzam się.. w kwietniu miał być oficjalny start... tymczasem większość funkcji w panelu nie działa.. odnośniki nie działają.. to jakaś klapa Smile

Start pierwotnie miał być 1 kwietnia, potem przełożony został na 9-tego, następnie o kolejny tydzień, obecnie mówi się o 21 kwietnia.
O zmianach i włączaniu kolejnych funkcji na stronie słyszę co najmniej od połowy lutego. W tym też czasie miały zostać dodane procesory. Niestety w dalszym ciągu wszystko odbywa się niby w wielkiej tajemnicy. Może ci co mieli zarobić, już zarobili a temat za jakiś czas samoistnie ucichnie i pójdzie w zapomnienie ?

Najwięksi naganiacze juz dawno zarobili, projekt był juz pod koniec stycznia promowany nawet nie wiem czy nie był tylko specjalnie tworzony w tym celu i aby go teraz porzucić .


RE: Allin25 - Własny biznes za 100 zł - Darqus - 14-04-2016 17:22

Informacje z dzisiaj - 21ego pierwszego kwietnia ma wszystko oficjalnie wystartować, będą produkty, procesory, itp.