Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Modyfikacja kategorii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Modyfikacja kategorii (/Temat-Modyfikacja-kategorii-131541)



Modyfikacja kategorii - maiki86 - 08-04-2016 13:32

Witam,

Mam pytanie dotyczące układu kategorii.
Generalnie chodzi mi o to, jak zrobić aby np kategoria X miała inny układ po wejściu w nią niż kategoria Y, Z ?

Pozdrawiam


RE: Modyfikacja kategorii - krzysio3001 - 09-04-2016 16:15

Jeżeli chodzi Tobie o zmianę układu strony kategorii w oparciu dostępne opcje w szablonie typu: pokaż pasek boczny lub pełna szerokość to możesz zainstalować wtyczkę Custom Category Template i po jej włączeniu w edycji kategorii (Kokpit > Wpisy > Kategorie) po wybraniu pokazuje się wybór odpowiedniego wyglądu. Smile


RE: Modyfikacja kategorii - maiki86 - 10-04-2016 20:39

(09-04-2016 16:15)krzysio3001 napisał(a):  Jeżeli chodzi Tobie o zmianę układu strony kategorii w oparciu dostępne opcje w szablonie typu: pokaż pasek boczny lub pełna szerokość to możesz zainstalować wtyczkę Custom Category Template i po jej włączeniu w edycji kategorii (Kokpit > Wpisy > Kategorie) po wybraniu pokazuje się wybór odpowiedniego wyglądu. Smile


Dzięki dokładnie o to mi chodziło, mam jeszcze tylko jedno pytanie ponieważ po instalacji tej wtyczki w kategori mam opcje "Szablon archiwum kategorii" - gdzie są die możliwości do wyboru "child menu" oraz "domyślny szablon", gdzie/w jaki sposób można dodać swoja opcje ?


RE: Modyfikacja kategorii - krzysio3001 - 13-04-2016 22:55

To co będzie wyświetlało się w okienku z wyborem jest zależne od Twojego motywu.
Na chama możesz zmienić w kodzie wygląd układu ale to wymaga i wiedzy i czasu.
Zawsze możesz rozważyć zmianę motywu Smile

@Edit:
Jak chcesz coś zmieniać w motywie to najpierw sprawdź posiadaną licencję Smile