Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Starkom= wieczny problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Starkom= wieczny problem (/Temat-Starkom-wieczny-problem-131525)



Starkom= wieczny problem - karor - 07-04-2016 21:22

Od dłuższego czasu na stornie wpiętej pod hosting ze starkomu zamiast strony wyskakuje:
[Obrazek: 1DmUsoS.png]

ktoś się spotkał z tym wcześniej? pisałem z administracją to nie dostałem żadnej szczegółowej odpowiedzi.


RE: Starkom= wieczny problem - suchy0001 - 07-04-2016 21:28

Właściciel z wejherowa,co się dziwisz Big Grin
A serwer sam miałem,ten z lokalizacją w usa nie warty złamanego grosza, do tego administrator udaje,że nic się nie dzieje tak samo jak w minthost gdzie ktoś podmienia dnsy i strona wyświetla jakieś reklamy.
Nie polecam


RE: Starkom= wieczny problem - karor - 07-04-2016 21:35

no też mam ten o którym mówisz...
bym powiedział, że wejherowo Sosnowcem pomorza, ale w tym wypadku obraziłbym Sosnowiec Jerk2


RE: Starkom= wieczny problem - Karewer - 08-04-2016 21:57

@[karor]
Mam to samo od 2 miesięcy na pakiecie Ultimate Smile


RE: Starkom= wieczny problem - karor - 09-04-2016 11:51

(08-04-2016 21:57)Karewer napisał(a):  @[karor]
Mam to samo od 2 miesięcy na pakiecie Ultimate Smile
Śmiech na sali Big Grin teraz czekam drugi dzień na odpowiedź od nich... trzeba poszukać coś stabilnego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: Starkom= wieczny problem - Karewer - 09-04-2016 12:03

W sumie to trochę na darmo. Pisałem do nich i odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego. Wszedłem odinstalowałem wp, zmieniłem dns'y domeny i taki właśnie jest finał tej historii Smile


RE: Starkom= wieczny problem - karor - 09-04-2016 12:30

No tak też pewnie zrobię Big Grin

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka