Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejna afera ? suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kolejna afera ? suby (/Temat-Kolejna-afera-suby-131432)



Kolejna afera ? suby - mateusz2045 - 05-04-2016 21:55

Odsyłam tu http://tech.wp.pl/martykul.html?kat=1009659&wid=18252390

Co myślicie ?

Edit : To nie afera tylko konkurencja


RE: Kolejna afera ? suby - MaLiN - 05-04-2016 22:01

Myślę, że ludzie będą powoli odchodzić od subów i zaczną inwestować w opcje binarne Jerk2


RE: Kolejna afera ? suby - matevos - 05-04-2016 22:48

Polski target z subami powoli się wypala Smile


RE: Kolejna afera ? suby - NapalonaOla16 - 05-04-2016 23:11

(05-04-2016 22:48)matevos napisał(a):  Polski target z subami powoli się wypala Smile

Tacy eksperci zawsze potrafią sprawić uśmiech na buzi, rozumiesz, ze cos takiego jak subskrybcje SMS nie ma prawa się wypalic, poniewaz... Ludzie umierają i się rodzą! Eureka! Od czasów easysub, ostatnie 3 miesiące mam najlepsze na subach, ale przecież suby umierają..


RE: Kolejna afera ? suby - matevos - 06-04-2016 11:39

@NapalonaOla16 Cieszę się, że mogłem sprawić uśmiech na twojej twarzy, jest mi niezmiernie miło, jednakże wracając do twojej wypowiedzi widzę, że nie potrafisz zauważyć w niej głębszego sensu Smile Sprawy tego typu są coraz bardziej nagłaśniane czy to w internecie czy w telewizji czy nawet znajomy znajomemu powie jak to został oszukany na te parenaście złotych i gdy ktoś zobaczy tylko, że trzeba wysłać smsa będzie unikał to szerokim łukiem.

A propo twojej logiki dziennie w Polsce rodzi się około 1000 dzieci, w sam raz na 1000 leadów przyjmując, że każde z nich będzie miało "wysoki" iloraz inteligencji Jerk


RE: Kolejna afera ? suby - kellylentz9 - 06-04-2016 11:56

suby nigdy sie nie wypala zrozumcie to !


RE: Kolejna afera ? suby - piotrekprorok - 06-04-2016 12:01

Było.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.