Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki studenta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobki studenta. (/Temat-Zarobki-studenta-131423)

Strony: 1 2 3


Zarobki studenta. - pixel21 - 05-04-2016 19:47

Witam. Piszę ten dziennik który de facto dziennikiem nie będzie. Nie będę tutaj zamieszczał codziennie informacji jedynie kiedy uda mi się coś zarobić. W swojej "karierze" zajmowałem się wieloma rzeczami: buxy, małe inwestycje, e-whoring, sub-smsy jednak zawsze traktowałem to bardziej jako formę zabawy niż poważne zarabianie. Jednak kiedy w życiu pojawiła się dziewczyna trzeba było spiąć 4 litery i zacząć coś zarabiać. W wieku 16 lat handlując na rynku Steam zarobiłem 300 zł na wymianach na rynku skinów. Następne wydatki pokrywałem z subów. Buxy też były miłym zastrzykiem gotówki. Jednak kiedy zbliżała się osiemnastka dziewczyny potrzebowałem zarobić grubszy $ wiec motywacja sięgała 110%.
Udało mi się osiągnąć tą kwotę po 2 miesiącach (motywacja to bardzo ważna rzecz).

Jakie mam teraz cele ?
Zdać maturę za miesiąc.

O ile nic się nie zmieni zarobić kilka tysięcy za granicą na wakacjach aby mieć opłacenie studiów (chyba że od razu uda mi się dostać do straży granicznej po liceum policyjnym w co wątpię).

Zarobić 1000 zł przez następne 5 miesięcy przez internet aby sprawić rodzicom niespodziankę i opłacić sobie początkowe mieszkanie i inne wydatki związane z przeprowadzką do Krakowa lub Rzeszowa.

Jeżeli pójdę na studia zaoczne to założenie własnej firmy zajmującej się sprzedażą internetową wirtualnych przedmiotów.

Wbić Supreme w Counter Strike Globall Offensiwe (jeżeli będzie na tyle czasu i dostęp do lepszego internetu) Jerk

Zarabiam tez na Clixense oraz AyuWage, zawsze kilka $ do przodu.
Nie będę tutaj dodawał codziennie wpisów ze względu na brak czasu (nauka), jednak myślę że pozwoli mi on zmotywować się do dalszego rozwoju i dalszej pracy w internetowym zarobku.

Cel: 0/100 zł

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
pixel21 Heart


RE: Zarobki przyszłego studenta. - Noozer - 05-04-2016 20:00

Powodzenia Wink


RE: Zarobki przyszłego studenta. - tomek019 - 05-04-2016 21:22

Szkola policyjna + suby mowisz Big Grin ? ciekawe polaczenie Big Grin -> aczkolwiek zgrywam sie tylko Smile

Widze korzystasz z serwisow gdzie "grosz do grosza a bedzie kokosza" dobrze ze doceniasz drobne. zawsze to doprowadzi Cie pozniej do wiekszych kwot , a i tak pewnie skonczysz na inwestycjach w jakims temacie jak wiekszosc uzytkownikow Smile

Zauwazylem taka zaleznosc ze kazdy kto zarabial na skracaniu,subach, buxach etc, to pozniej w koncu trafia do jakiejs kategorii inwestycyjnej . Mniej czasu poswiecasz a Hajs sie zgadza po jakims czasie Huh


RE: Zarobki przyszłego studenta. - pixel21 - 05-04-2016 21:32

Nie każdy policjant to gbur (aczkolwiek tacy się zdarzają).
Coś na pewno w tym jest co napisałeś gdyż właśnie poprzez inwestycje zarobiłem kilkaset zł Wink


RE: Zarobki przyszłego studenta. - Czaq - 05-04-2016 21:35

Powodzenia! Pierwszy raz ktoś się przedstawił na forum publicznym wow!


RE: Zarobki przyszłego studenta. - pixel21 - 05-04-2016 21:50

(05-04-2016 21:35)Czaq napisał(a):  Powodzenia! Pierwszy raz ktoś się przedstawił na forum publicznym wow!

Jutro skarbówka na chacie Jerk


RE: Zarobki przyszłego studenta. - full2000 - 06-04-2016 10:18

Powodzenia ! Smile


RE: Zarobki przyszłego studenta. - pixel21 - 06-04-2016 14:55

Pierwsze 70 zł zarobione ze sprzedaży poradnika inwestycyjnego. Heart Huh
[Obrazek: pierwszy_hajs_222.jpg]

Cel 70/1000
Pozostało : 930 zł

Ktoś zainteresowany ? Info w mojej stopce. Dziękuje za zaufanie użytkownikowi rasta Smile Cool


RE: Zarobki przyszłego studenta. - Wojo-MyLead - 06-04-2016 17:13

Trzymam za Ciebie kciuki. Sam rozpocząłem Przygodę z zarabianiem w sieci po liceum. Jako cel obrałem sobie finansową niezależność i taką w końcu osiągnąłem. Dlatego Powodzenia! Jak byś potrzebował pomocy w sub sms to śmiało pisz.


RE: Zarobki przyszłego studenta. - pixel21 - 06-04-2016 18:05

(06-04-2016 17:13)MyLead-Support napisał(a):  Trzymam za Ciebie kciuki. Sam rozpocząłem Przygodę z zarabianiem w sieci po liceum. Jako cel obrałem sobie finansową niezależność i taką w końcu osiągnąłem. Dlatego Powodzenia! Jak byś potrzebował pomocy w sub sms to śmiało pisz.

Dziękuję za słowa otuchy. Smile