Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje partnera/ów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje partnera/ów (/Temat-Poszukuje-partnera-ow-131387)



Poszukuje partnera/ów - drago110 - 04-04-2016 21:46

Witam.

Jestem Paweł i zajmuje się zawodowo programowaniem w technologiach internetowych takich jak PHP, HTML, SQL, CSS, JS ogólnie technologie internetowe. dodatkowo mam duże pojecie z tematu Social Media. ( znam Facebook API, google API i wiele wiele innych )

Jestem również twórcą międzynarodowego portalu społecznościowego zrzeszającym ponad 5 000 aktywnych użytkowników.

Od kilku tygodni pracuje nad systemem do zarządzania Hotelami ( zarządzanie rezerwacjami, pracownikami itd.) zaletą systemu będzie możliwość za pomocą jednej aplikacji sterowani usługami hotelu, sprzątanie do pokoju itd.

Poszukuje osób zainteresowanych tematem które miały by ochotę współtworzyć cały ten system. wiadomo kiedy ukończę już budowę trzeba będzie się solidne wziąć za poszukiwanie nowych Klientów. Kwestia zarobkowa do dogadania na pw


RE: Poszukuje partnera/ów - krzysiekmat - 04-04-2016 22:00

Ciekawy temat , mam takie pytanie na czym miałaby polegać współpraca na chwilę obecną?


RE: Poszukuje partnera/ów - drago110 - 04-04-2016 22:22

W czasie kiedy ja przygotowuje system potrzebował bym osoby która przelała by cały system i moje myśli na jego temat na papier ( ponieważ mi nie idzie to za dobrze ) i przygotowała ciekawą ofertę która zainteresuje potencjalnych klientów.

Tak w wielkim skrócie.