Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod (/Temat-Poradnik-SUB-SMS-Kilka-Metod-131383)



Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod - amadeusz.ak47 - 04-04-2016 20:30

1. Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod
2. Poradnik to zbiór kilku metod, których używałem do zarabiania na subach . Dla bardziej zaawansowanych mogą one być w większości znane, jednak dla początkujących oraz średnio zaawansowanych może to być strzał w dziesiątkę .
Nie polecam natomiast dla osób, które nie potrafią wykonać prostych działań jak postawienie strony na wp itd . Całość składa się z 30..kilku stron napisanych czcionką Calibri 16 , nagłówki 26 . Więcej informacji otrzymacie w recenzji . Sprzedaję maks 10 sztuk na tym forum . Pomoc - gg przez 2 tygodnie .
3. Brak .
4. Cena - 90 zł .
5. Kontakt - PW


RE: Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod - Majka - 05-04-2016 20:47

Witam. Otrzymałam do recenzji wyżej opisywany poradnik.
Tak w skrócie; wszystkie metody mi jako osobie średnio zaawansowanej w tematyce sub-sms są znane. 90% metod są lub były opisywane na naszym forum, niektóre w strefie wtajemniczonych. Jednak autor poskładał to w całość dokładając przykłady, linki www; jednym słowem ulepszył. Poradnik opisany w sposób dosyć czytelny.
I teraz rozdwojenie: Gdy zakupi go zwykły nowicjusz - nie poradzi sobie - dlatego też konieczne jest zapewnienie ze strony autora poradnika pomoc. Gdy zakupi osoba średnio zaawansowana w w/w tematyce - poradnik może się okazać bezużyteczny.
Osobiście uważam, że każdy potencjalny klient powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie i w krótkim czasie odrobić stratę pieniążków na zakup poradnika. Tylko dlatego dopuszczam go do sprzedaży.
Ew. inwestycje: domena, hosting, konta fb ( tak nie które metody dotyczą fb), pre-paid czyli niskie kwoty inwestycji.
Moje sugestie:
- zmiana ceny na niższą
- zapewnienie pomocy każdemu potencjalnemu klientowi
- proszę jasno określić ile zamierzasz sprzedać poradników na naszym forum


Moja ocena 6/10


@[amadeusz.ak47]


Poradnik SUB-SMS - Kilka Metod - Majka - 17-05-2017 14:47

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.