Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - stx92 - 13-09-2017 18:51

Może jest tutaj ktoś kto, chciałby stworzyć grupę od podstaw albo ma swoja która chciałby rozwinąć przy pomocy?Smile jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 13-09-2017 20:40

(13-09-2017 10:58)LikeIt napisał(a):  Konkurencja dużo nie da, skoro wszystkie te serwisy są zależne od AliExpress Smile

Dokładnie, nie mają nic do gadania. Co Aliexpress zadecyduje to będzie. Czas wszystko zweryfikuje i to rynek zdecyduje o tym jaka prowizja się utrzyma.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-09-2017 16:50

Sądzę jednak że PP Ali nigdy nie zniknie. Wink Ewentualnie dadzą śmieszna prowizje dlatego muszę się wziąć jeszcze bardziej do pracy z d


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 15-09-2017 07:02

Tak z ciekawości. Kiedy przed świętami zaczyna się u was większa sprzedasz ? Październik/ listopad/ grudzień?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Earl - 15-09-2017 12:56

Mogę dołączyć do tego programu partnerskiego poprzez epn.bz ? Czy lepiej przez inną stronę dołączyć np portals.aliexpress ?
Czy to działa na zasadzie, że wysyłam link, a u otwierającego link zapisuje sie cookies na 30 dni ? Jeśli cookies jest tylko na jedną sesje przeglądarki to przecież mała szansa, że ktoś w tej chwili się namyśli i na już kupi coś.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Oceniamy - 15-09-2017 13:15

(15-09-2017 07:02)Thinker napisał(a):  Tak z ciekawości. Kiedy przed świętami zaczyna się u was większa sprzedasz ? Październik/ listopad/ grudzień?

Mam doświadczenie ze sprzedażny allegro jest to początek grudnia. Tu trzeba doliczyć czas na oczekiwanie wiec myślę połowa listopada


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 15-09-2017 13:20

A ja myślę, że początek października to dobry czas.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 15-09-2017 17:05

(15-09-2017 07:02)Thinker napisał(a):  Tak z ciekawości. Kiedy przed świętami zaczyna się u was większa sprzedasz ? Październik/ listopad/ grudzień?
Ze sprzedaży na allegro mogę powiedzieć, że już od połowy września.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 16-09-2017 23:49

(15-09-2017 12:56)Earl napisał(a):  Mogę dołączyć do tego programu partnerskiego poprzez epn.bz ? Czy lepiej przez inną stronę dołączyć np portals.aliexpress ?
Czy to działa na zasadzie, że wysyłam link, a u otwierającego link zapisuje sie cookies na 30 dni ? Jeśli cookies jest tylko na jedną sesje przeglądarki to przecież mała szansa, że ktoś w tej chwili się namyśli i na już kupi coś.

30 dni Big Grin
To już bym był bogaczem. Oczywiście że do zamknięcia przeglądarki. Działa również zasada "last cookie win". czyli jak ktoś wejdzie w czyjegoś refa to Twój cookie przestaje działać.

(15-09-2017 07:02)Thinker napisał(a):  Tak z ciekawości. Kiedy przed świętami zaczyna się u was większa sprzedasz ? Październik/ listopad/ grudzień?

Od października się już zacznie, opóźnienia z dostawą będą niesamowite, ale tych kupujących na ostatnią chwilę też będzie od groma jak co roku. Szykują się owocne miesiące


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 17-09-2017 20:55

Hm. Myślicie że lepiej cisnąć na zagranicę ?