Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - stx92 - 28-08-2017 10:59

Jak się bardziej opłaca wypłacać przez epaymants czy paypal? jak chce kase na konto?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 28-08-2017 17:11

Zalicza Wam zawsze zakup z własnego reflinka? Znowu mi nie zliczyło, u mnie to jest loteria, raz zliczy raz nie... A zawsze wchodzę tak samo po 5x w refa zanim kupie Tongue
Zbliża się koniec miesiąca, a stawek od września nadal nie podają...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 28-08-2017 17:26

Nie podają, bo pewnie są żenująco niskie. Big Grin

(28-08-2017 10:59)stx92 napisał(a):  Jak się bardziej opłaca wypłacać przez epaymants czy paypal? jak chce kase na konto?

Jeszcze nie wypłacałem pieniędzy, ale wydaje mi się, że przez Paypal będzie najlepiej. Paypal zabiera 7%, ale nie musisz zakładać konta na Epayments ( jakoś zbytnio nie ufam Rosjanom), żeby zmniejszyć podatek musisz założyć konto bitcoinowe i liczyć na to, że kurs bitcoina nie poleci na łeb na szyję.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 28-08-2017 21:12

Niestety. Spory ten procent na PayPal jest. Dniówka jedną idzie na zmarnowanie..


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 29-08-2017 10:16

39dniow ciasteczka wróciły?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 29-08-2017 10:43

(29-08-2017 10:16)Thinker napisał(a):  39dniow ciasteczka wróciły?

Wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego żeby to zrozumieć. Ba! Nawet nie trzeba znać języka bo od razu rzuca się w oczy napis dużymi literami "new offer - VICHY! "


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 29-08-2017 11:07

bestek112 Nie wiedziałem, że masz swój sklep na Aliexpress.Tongue
https://www.aliexpress.com/store/2377001?spm=2114.10010108.0.0.4b24ae2bI87N9F


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - darwoj - 29-08-2017 15:28

Czy do programu epn trzeba miec osobe wprowadzająca czy wystarczy się zarejestrować?
https://alipartnership.com/codex/how-to-start-working-with-epn-aliexpress-program/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 29-08-2017 18:25

(29-08-2017 15:28)darwoj napisał(a):  Czy do programu epn trzeba miec osobe wprowadzająca czy wystarczy się zarejestrować?
https://alipartnership.com/codex/how-to-start-working-with-epn-aliexpress-program/

Tu bardziej powinieneś zadać pytanie czy WARTO mieć osobę wprowadzającą czy wystarczy się zarejestrować. Odpowiedz chyba jest oczywista bo później skończysz jak inne osoby pytające o podstawy w tym wątku bo nie pomyślały na czas.

(28-08-2017 17:26)Zawadson napisał(a):  Nie podają, bo pewnie są żenująco niskie. Big Grin

(28-08-2017 10:59)stx92 napisał(a):  Jak się bardziej opłaca wypłacać przez epaymants czy paypal? jak chce kase na konto?

Jeszcze nie wypłacałem pieniędzy, ale wydaje mi się, że przez Paypal będzie najlepiej. Paypal zabiera 7%, ale nie musisz zakładać konta na Epayments ( jakoś zbytnio nie ufam Rosjanom), żeby zmniejszyć podatek musisz założyć konto bitcoinowe i liczyć na to, że kurs bitcoina nie poleci na łeb na szyję.

7% to bardzo dużo. 20% upier*lini prowizji.

Podsumujmy:
20% ucięli.
7% na wypłaty przez paypal.
+ trzeba zapłacić podatek od zarobków.

i 50% poszło z dymem. Ja preferuje epayments i wypłacam na btc w dobrym momencie żeby jeszcze zarobić, a nie stracić.
Tutaj każdy procent się liczy zwłaszcza dla osób robiących większe kwoty bo ten każdy procent w dół to bolesna strata.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 29-08-2017 19:51

Tak wgl. ktoś może coś więcej powiedzieć o kolejnym obniżeniu prowizji od września? Skąd takie informacje?