Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - advisor1316 - 14-07-2017 15:14

(14-07-2017 11:01)ComboThe napisał(a):  Dlatego nie oplaca sie wyplacac 50 dolarow, na krypto to raczej juz tak min 300-500 a jak mniej to na karte lepiej

Na kartę, o kartę nie tą z epayments? Tylko swoją, osobistą? Możesz rozszerzyć? Przepraszam, jeśli zadaję głupie pytania, jest to mój pierwszy zarobek z internetu i chciałbym tego nie zepsuć Big Grin

Jeszcze jedno. Weryfikujecie konto na epayments dowodem osobistym? Nie macie żadnych zastrzeżen?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-07-2017 20:13

Ile jest prowizji za bezpośrednia wypłatę z epayment na konto bankowe ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - PiotrasX - 14-07-2017 21:04

Hej, wiem że w tym wątku jest masa pytań typu "czy zliczają wam wyświetlenia" i kolejne tej kategorii nie jest mile widziane, ale działam w tym programie od kilku dni i pierwszy raz pojawiła mi się sytuacja gdzie na ponad 650 wyświetleń nie mam żadnego leada. Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z was miał już tak, że wyświetlenia zliczało mu normalnie a leadów w ogóle i czy potem mu naliczyło, czy po prostu świat się na mnie obraził i nikt nic nie chce kupować z moich refów xD


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - advisor1316 - 14-07-2017 21:59

Też tak czasem mam z tymi leadami i wątpię, żeby na kilkaset wejść nie było żadnego zakupu. Dziś miałem sytuację, że o godzinie 16 miałem 260 wejść, a o 17 - 2 wejścia? Więc raczej zdarzają się jakieś błędy epn.bz. Smutne :<


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nitroo - 14-07-2017 22:11

250 wejśc, 600 wejść luudzie jak Wy panikujecie Rolleyes

Ja miewałem dni, że było po 4k wejść i 0 leadów i jakoś nie płakałem tylko zaciskałem zęby i sprawdzałem co robię źle lub co nie jest warte promowania...

Co do zliczania to wystarczy kreatywność i wejścia same będą. Ostatnie dni:

[Obrazek: Screenshot_2017_07_14_23_05_35.jpg]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-07-2017 22:58

To co ntroo pokazał jest do osiągnięcia na dwóch kontach na dobrych grupach także do dzieła Big Grin Leady zliczają normalnie, po prostu ludzie nie zawsze będą kupować.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 15-07-2017 09:15

Już chciałem pochwalić Admitad za to, że szybciej weryfikuje pieniądze, a dzisiaj zauważyłem, że ta kasa trafiła do wstrzymanych.Powód? "Środki, ktore nie mogą być zweryfikowane z powodu ujemnego stanu konta Reklamodawcy." Jak to, kurdebele, "ujemny stan konta reklamodawcy"? Na co oni wydają pieniądze, że są na minusie, suka blyat?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - NeedDolar - 15-07-2017 11:43

Dlatego też pomimo małych uchybień i trudności warto trzymać się EPN, bo jest to program dość stabilny.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Keyy_MM - 15-07-2017 12:09

Wie ktoś dlaczego czegokolwiek bym nie dodał na grupę to mam komunikat: Usunęliśmy ten post, ponieważ wygląda jak spam. Jeśli jesteś autorem tego posta i uważasz, że to nie jest spam, możesz nas powiadomić.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - HinaruPl - 17-07-2017 11:35

Będę się właśnie rejestrował, mam kilka ciekawych pomysłów. szukam mentora Big Grin