Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 08-07-2017 20:17

Tak, o wypłatę. Big Grin To coś moje produkty słabe są ostatnio. Muszę się podciągnąć. xd


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 08-07-2017 22:10

Jednak dobrze zlicza. Najlepsze jest to, że znalazłem dziś metodę na uniknięcie banowania przez adminów za reflinki. Jednak najlepsze rozwiązania są najprostszymi Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Sebix1929 - 08-07-2017 22:53

Powie mi ktoś czym sie różni Deeplink od Affiliate link ?
PS: szukam mentora który wprowadzi mnie trochę w szczegóły jak ktoś chce pomóc to PW Dzięki Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 08-07-2017 22:55

Niczym się nie różni.

(08-07-2017 22:10)Thinker napisał(a):  Jednak dobrze zlicza. Najlepsze jest to, że znalazłem dziś metodę na uniknięcie banowania przez adminów za reflinki. Jednak najlepsze rozwiązania są najprostszymi Big Grin

Co, skracasz linki?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 08-07-2017 23:06

Skracam linki? Bez skracania nigdzie wręcz bym nie dodał. Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 09-07-2017 11:07

Kiedy dodadzą paypala do epn?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 09-07-2017 14:30

To pewnie potrwa.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 09-07-2017 22:04

(08-07-2017 22:55)Zawadson napisał(a):  Niczym się nie różni.

(08-07-2017 22:10)Thinker napisał(a):  Jednak dobrze zlicza. Najlepsze jest to, że znalazłem dziś metodę na uniknięcie banowania przez adminów za reflinki. Jednak najlepsze rozwiązania są najprostszymi Big Grin

Co, skracasz linki?

Blokowanie adminów nic nie da mają także konta inne by to sprawdzić, a wtedy....

(08-07-2017 14:54)Thinker napisał(a):  Ale bieda ostatnio. Widać że przed 10 Big Grin

To nie bieda tylko grup powstało jak nasrane Smile)no i przede wszystkim trzeba być w odpowiedniej grupie Smile to że grupa ma np. 70 tys członków o niczym nie świadczy, może tylko o tym że członki tam są kupione na allegro Smile jestem ma takiej i widzę jakie są tam statystyki, zerowe.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Marszal - 10-07-2017 14:14

(09-07-2017 22:04)dwa345 napisał(a):  
(08-07-2017 22:55)Zawadson napisał(a):  Niczym się nie różni.

(08-07-2017 22:10)Thinker napisał(a):  Jednak dobrze zlicza. Najlepsze jest to, że znalazłem dziś metodę na uniknięcie banowania przez adminów za reflinki. Jednak najlepsze rozwiązania są najprostszymi Big Grin

Co, skracasz linki?

Blokowanie adminów nic nie da mają także konta inne by to sprawdzić, a wtedy....

Administracja widzi twoje posty mimo że dodasz ją do zablokowanych, nie potrzeba wcale innego konta Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 11-07-2017 06:32

Ale kto tu mówi o blokowaniu administracji? Nic takiego nie robię. Lol Grup powstało niby jak nasrane, ale jak właśnie wchodzę w te gdzie mają masę ludzi to niestety ale nawet konwersja tam jest słaba. Te grupy które powstały przed 2017 to tam jest konwersja dobra bo są tam ludzie którzy faktycznie są bardzo aktywni. To nie jest tak, że teraz się nie da zrobić takiej grupy bo się da. Sam mam dwie i nastawiam się na cierpliwość aby się rozwinęły w pełni naturalnie bo wiem, że to mi się zwróci. Smile