Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rachman - 09-06-2017 17:33

Na kij Ci grupy w których jest nawalone refów? Ty szukaj takich gdzie jeszcze nikt danej grupy nie obsrał linkami - by mieć jakieś szanse że w ogóle ktoś wybierze Twój link, albo najlepiej stwórz swoją grupę i pracuj nad nią. Zaciekawisz ludzi to sami przyjdą. Osobiście raczej bym unikał grup z Ali w nazwie bo logiczne że ktoś ją stworzył właśnie by reklamować Ali i SWOJE refy wrzucać a nie byś ktoś mu tam paskudził Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 09-06-2017 20:02

(09-06-2017 16:35)jaszczurka8 napisał(a):  
(08-06-2017 20:13)Roser17 napisał(a):  
(08-06-2017 20:01)jaszczurka8 napisał(a):  A na jakich stronach najlepiej promować swoje linki? Wiem, że jest dużo grup na fb, ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/
Sorry bardzo ale każdy orze jak może i nikt Ci nie powie nagle jak to robić bo po co mu konkurencja? Każda osoba która zarabia na promowaniu Ali fajna kasę doszła do tego sama :/

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

pytanie skierowane było do osób, ktore zechciałyby kogos nakierować. jak ty akurat nie chcesz pomóc to się po prostu nie odzywaj, nie wiem jaki cel miał twój bezsensowny komentarz.

Bezsensowny komentarz? Napisał prawdę.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - jaszczurka8 - 09-06-2017 20:50

(09-06-2017 17:33)rachman napisał(a):  Na kij Ci grupy w których jest nawalone refów? Ty szukaj takich gdzie jeszcze nikt danej grupy nie obsrał linkami - by mieć jakieś szanse że w ogóle ktoś wybierze Twój link, albo najlepiej stwórz swoją grupę i pracuj nad nią. Zaciekawisz ludzi to sami przyjdą. Osobiście raczej bym unikał grup z Ali w nazwie bo logiczne że ktoś ją stworzył właśnie by reklamować Ali i SWOJE refy wrzucać a nie byś ktoś mu tam paskudził Wink

To prawda, ale wychodzę z założenia, że grupy aliexpressowe są lepszym celem, bo tam ludzie są obeznani z tematem i jak cos im sie spodoba to po prostu kupią - na innych grupach mogą albo w ogole nie umiec/nie chciec tam kupowac, albo nie bedzie im sie chciało tam kupowac bo czas dostawy ok.miesiąca bedzie dla nich smieszny, bedą się bali, że nie dojdzie i tak dalej, i tak dalej. Niemniej jednak może faktycznie inne grupy to lepszy target, dzięki w takim razie za radę Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rachman - 09-06-2017 21:54

Cytat:wychodzę z założenia, że grupy aliexpressowe są lepszym celem
No ale widzisz że takie grupy tworzą ludzie wyłącznie dla swoich linków. Nikt Ci na wycieraczkę nie da sobie narobić Wink

Fanpejdże i grupy tworzą często ludziki po to by na nich zarabiać a nie marnować czas (chyba że trafisz na pasjonata tematu Wink ) więc nikt nie zgodzi się na podbieranie swoich klientów. Co z tego że tam wielu klientów potencjalnych jak i tak kopa zarobisz? Szukaj takich grup gdzie nie ma wyraźnie widocznego działania admina jako zarabiającego na danej tematyce. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz Wink Jakby to było takie proste że walniesz parę linków za free w miejscu nad którym ktoś miesiącami pracuje to każdy by na tym łoił milijony Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - pshemek1 - 14-06-2017 08:38

Mnie tam na jednej z grup udało mi się link zostawić i trochę kliknięć było, ale ludzie sushi robić nie chcą to nie kupili Sad A od kilku dni mam problem z linkami, co wrzucę link i chcę go potestować to wywala albo błąd albo wiesza się strona na "Redirecting" i nie puszcza do produktu. Lipa bo sam mam parę rzeczy do kupienia ;/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 14-06-2017 12:35

(14-06-2017 08:38)pshemek1 napisał(a):  Mnie tam na jednej z grup udało mi się link zostawić i trochę kliknięć było, ale ludzie sushi robić nie chcą to nie kupili Sad A od kilku dni mam problem z linkami, co wrzucę link i chcę go potestować to wywala albo błąd albo wiesza się strona na "Redirecting" i nie puszcza do produktu. Lipa bo sam mam parę rzeczy do kupienia ;/
Też mi się to nie podoba,przed chwilą robię w epn sprawdzam to mam co Ty, wrzucam na fb prywatnie na swoją stronę, wchodzę i teraz działa, ciekawe ile było takich sytuacji gdzie te linki nie działały, tym samym ktoś rezygnuje z zakupu, zostaje przy affiliate,ruski coś kombinują.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 15-06-2017 12:20

Na tą pierwsza wypłatę czeka się 60 dni czy na każdą kolejną? Bo chyba się nie doczekam tej kasy. Niby już akceptują ale tak strasznie wolno..

Ps. Jeśli mam pending i podana kwotę to już tą na pewno będę miał zaakceptowana? ;>


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 15-06-2017 13:53

Mam wrażenie że tutaj większość zarobiła po 5$ i czeka na swoje kokosy, aż w końcu się naliczą stąd ciągle te pytania "kiedy zatwierdzą zamówienia". U mnie setki dolarów za odrzucone zamówienia odpadło to bym musiał się załamać, ale tu nie o to chodzi żeby siedzieć jak na igłach i czekać aż w końcu coś się pojawi.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 15-06-2017 14:22

Ja czekam za kilkoma stowami i zastanawiam się tylko kiedy dotrą Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 16-06-2017 05:32

Mam sporo leadow z wczoraj zaliczonych w leadach, lecz sa no data i nie mam za nie $. Dzisiaj to samo leady wpadaja ale no data i nie ma kasy. Ma ktos tak albo wie o co chodzi?