Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 07-06-2017 06:16

U mnie w 90% jest to 50-60 dni, teraz ciezko sprawdzic bo caly czas splywa i nie przejmuje sie z kiedy


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - SlusseR - 07-06-2017 09:04

Cześć! Szukam kogoś kto wprowadzi mnie do programu Smile Zapraszam PW Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wrnn - 07-06-2017 18:59

W 24h od założenia konta Big GrinBig Grin

[Obrazek: zar.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - jaszczurka8 - 08-06-2017 20:01

A na jakich stronach najlepiej promować swoje linki? Wiem, że jest dużo grup na fb, ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Roser17 - 08-06-2017 20:13

(08-06-2017 20:01)jaszczurka8 napisał(a):  A na jakich stronach najlepiej promować swoje linki? Wiem, że jest dużo grup na fb, ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/
Sorry bardzo ale każdy orze jak może i nikt Ci nie powie nagle jak to robić bo po co mu konkurencja? Każda osoba która zarabia na promowaniu Ali fajna kasę doszła do tego sama :/

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - jaszczurka8 - 09-06-2017 16:35

(08-06-2017 20:13)Roser17 napisał(a):  
(08-06-2017 20:01)jaszczurka8 napisał(a):  A na jakich stronach najlepiej promować swoje linki? Wiem, że jest dużo grup na fb, ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/
Sorry bardzo ale każdy orze jak może i nikt Ci nie powie nagle jak to robić bo po co mu konkurencja? Każda osoba która zarabia na promowaniu Ali fajna kasę doszła do tego sama :/

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

pytanie skierowane było do osób, ktore zechciałyby kogos nakierować. jak ty akurat nie chcesz pomóc to się po prostu nie odzywaj, nie wiem jaki cel miał twój bezsensowny komentarz.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Roser17 - 09-06-2017 16:48

(09-06-2017 16:35)jaszczurka8 napisał(a):  
(08-06-2017 20:13)Roser17 napisał(a):  
(08-06-2017 20:01)jaszczurka8 napisał(a):  A na jakich stronach najlepiej promować swoje linki? Wiem, że jest dużo grup na fb, ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/
Sorry bardzo ale każdy orze jak może i nikt Ci nie powie nagle jak to robić bo po co mu konkurencja? Każda osoba która zarabia na promowaniu Ali fajna kasę doszła do tego sama :/

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

pytanie skierowane było do osób, ktore zechciałyby kogos nakierować. jak ty akurat nie chcesz pomóc to się po prostu nie odzywaj, nie wiem jaki cel miał twój bezsensowny komentarz.
Taki ze ten temat zamienia sie w jedno wielkie śmietnisko czy ktoś mi pomoże. Po pierwszym poście widać ze za dużo nie próbowałes na fb jest mega dużo grup gdzie można wrzucać refy

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - piotrekprorok - 09-06-2017 17:19

(08-06-2017 20:01)jaszczurka8 napisał(a):  ale te największe mają zazwyczaj w regulaminie zaznaczone, ze nie wolno uzwac reflinkow ;/

Pierwsze słysze Lol


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rachman - 09-06-2017 17:21

Grupy bez reflinków? Przecież takie coś nawet dnia nie pożyje bo nikt nie będzie nic zamieszczać bo na ciul tracić czas... chyba tylko admin by linki zamieszczał i paru grupowiczów.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - jaszczurka8 - 09-06-2017 17:26

Dlatego pytam, gdzie znajdujecie takie, w ktorych mozna je umieszczać. Z tych najwiekszych, typu Aliexpress polska wywalają bez cackania się za chocby probe wstawienia do recencji/komentarza reflinka. zastrzegają sobie to tylko dla swoich, czyli adminów/moderatorow. To samo w grupach typu aliexpress makeup&beauty czy inne takie, które mają 70k+ członków, więc byłyby dobrym miejscem na polecanie różnych rzeczy z ali, no ale nie ma takiej opcji bo w regulaminie wyraznie piszą, że za to wylotka z grupy