Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wrnn - 05-06-2017 13:15

Szukam kogoś, kto by mi wytłumaczył i pomógł działać w tym programie Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - koneser00 - 05-06-2017 14:15

(05-06-2017 13:15)wrnn napisał(a):  Szukam kogoś, kto by mi wytłumaczył i pomógł działać w tym programie Wink

Napisałem Ci na PW odezwij się wprowadzę Cię i wezmę pod swoje skrzydełka, pozdrawiam.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Marszal - 06-06-2017 10:09

(05-06-2017 11:06)Marszal napisał(a):  Podpowie ktoś jak rozliczyć zarobki z EPN? Można to rozliczyć ryczałtem? Np wystawiając ruskim rachunki?

Podpowie ktoś? Bo każdy o to tylko pyta każdy mówi że "no tak trzeba rozliczyć" tylko że nikt konkretnie nie chce podpowiedzieć jak on tę sprawę rozwiązał?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - lolek2609 - 06-06-2017 10:57

Chętnie też dołącze do tego programu,pomoże ktoś i wytłumaczy co i jak ? Wink jak coś to proszę o pw.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - patrolpxd - 06-06-2017 10:58

Również jestem chęty! PrivJerk2


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 06-06-2017 18:57

i zaczyna sie robic ciasno...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rachman - 06-06-2017 19:15

(06-06-2017 10:09)Marszal napisał(a):  Podpowie ktoś? Bo każdy o to tylko pyta każdy mówi że "no tak trzeba rozliczyć" tylko że nikt konkretnie nie chce podpowiedzieć jak on tę sprawę rozwiązał?

Ty się nie interesuj jak ktoś to rozwiązał tylko jak Ty masz to rozwiązać. Czyjeś rozwiązanie wcale nie musi być dla Ciebie korzystne finansowo ani tym bardziej legalne Wink
Jak działasz w sposób zorganizowany i ciągły to w mniemaniu większości urzędów nie ma opcji innej niż działalność gospodarcza. Jak Twój jest na tyle elastyczny że nie przywali się do tego za szybko to możesz próbować działać bez. Tu nie ma 1 sposobu. Można kombinować na kilka sposobów ale pewny i legalny to tylko DG z tym ze nie dla każdego opłacalny.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Spiewaczek1 - 07-06-2017 05:55

Hej. Pytanie. Po jakim czasie kasa z nawiasu przechodzi na tą kasę do wypłaty. Mam już kilkanaście statusów pending a kasa przed nawiasem ciągle 0

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wrnn - 07-06-2017 05:56

(07-06-2017 05:55)Spiewaczek1 napisał(a):  Hej. Pytanie. Po jakim czasie kasa z nawiasu przechodzi na tą kasę do wypłaty. Mam już kilkanaście statusów pending a kasa przed nawiasem ciągle 0

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


Kiedy towar przyjdzie do tych osób, lub potwierdza otrzymanie towaru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Spiewaczek1 - 07-06-2017 06:11

No właśnie sam kupowałem i potwierdziła że mi przyszedł i powinno coś wskoczyć a tu nic. Dlatego pytam. Czy jest może jakoś czas zwłoki. Czy może ja się coś odklikalem co mi się nie wydaje.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka