Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Graboszczak - 23-05-2017 10:23

Przeczytałem całość ale nigdzie nie jest napisane gdzie liczy się wejścia, albo jak dokładnie robi się ten link do zarabiania, wszędzie są jakieś pół słowa i nigdzie dokładnie nie opisane Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 23-05-2017 14:37

Bardzo dziwne.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 23-05-2017 16:02

@[Graboszczak] jak zaczynałem zarabiać to przeczytałem cały ten dział i jest w nim odpowiedz na wszystko co piszesz. Po za tym niektóre pytania są wprost śmieszne bo można je na zdrowy rozsądek wziąć. Najlepiej może oddajmy ci swoje sposoby zarobków a ty idź zarabiać ? Denerwują mnie tacy jak ty...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - VinCee - 23-05-2017 17:05

A powiedzcie mi proszę jedna rzecz: Czy jeśli zbiorę kilka przedmiotów z MOICH linków do koszyka a potem wszystko na raz opłacę to dostanę kasę za to wszystko? Jak to działa w tym przypadku?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 23-05-2017 18:47

VinCee do koszyka możesz dodać byle co, z byle czyich linków. Ważne, żeby przed zakupem "zarazić się" swoim reflinkiem i wtedy zapłacić i dostaniesz naliczenie za wszystko.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 23-05-2017 19:36

Ktoś z tego forum twierdzi, że nie zawsze nalicza.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 23-05-2017 21:08

Mi kiedyś nie naliczyło, ale wtedy wszedłem raz przez goo.gl, teraz wchodze z 5 razy (przezorny zawsze ubezpieczony Wink ) przez długi reflink i zlicza wszystko Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 23-05-2017 21:22

Czyli problemem są skracacze. Z drugiej strony nikt nie chce kupować przez nieskrócone reflinki...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - mateusz2045 - 23-05-2017 21:30

To jakim najlepiej skracać?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 23-05-2017 22:12

Ja skracam goo.gl bo każdy nim skraca i nic się nie dzieje Smile