Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 21-05-2017 18:57

(21-05-2017 16:28)mateusz2045 napisał(a):  Było nie robić tematu Wink

Jakiego tematu?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wsite - 22-05-2017 13:24

(05-04-2016 17:25)RychuCz napisał(a):  Tak, mam zarobione ok 1.400$, pierwsze 6 tygodni nie będą akceptować nic, a to dlatego, że towar który ktoś zamówi musi być doręczony, całe zamówienie musi być "gotowe", a jak wszyscy wiemy na aliexpress to trwa długo Smile ale już mi zaczynają pieniądze akceptować, codziennie coraz więcej.
Musicie wytrzymać pierwsze dwa miesiące i tylko zbierać Smile

Może dlatego Wam odrzucają


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Graboszczak - 22-05-2017 16:40

Witam, trzeba mieć od razu konto połączone z kontem bankowym żeby zacząć tam zarabiać? Nawet jeżeli nie będę miał połączonego konta to zamiast 0$ będzie już jakaś kwota? I chciałbym wiedzieć czy jeżeli ktoś od razu coś kupi z mojego linku to pojawi mi się to i doda się % z tego co kupił co mojego konta? Wiem że trzeba czekać na potwierdzenie przesyłki czy doszła. Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 22-05-2017 17:15

Graboszczak wystarczy przeczytać kilka stron z tego wątku i znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania Smile

W skrócie - NIE i TAK, a po szczegółową odpowiedź wysil się i przeczytaj kilka stron z wątku Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Graboszczak - 22-05-2017 17:19

okej dzięki obu Wink

Mógłby ktoś pomóc w zaczęciu zarabiać, mogę zrobić nowe konto i zarejestrować się z twojego refa, zależy mi na współpracy nie na wykorzystaniu twojej wiedzy. Jeśli chcesz to pisz tu bądź pw.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Graboszczak - 22-05-2017 20:23

Chciałbym jeszcze spytać gdzie widać ile osób weszło w mój link? Gdzie dokładnie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 22-05-2017 20:48

(22-05-2017 17:19)Graboszczak napisał(a):  okej dzięki obu Wink

Mógłby ktoś pomóc w zaczęciu zarabiać, mogę zrobić nowe konto i zarejestrować się z twojego refa, zależy mi na współpracy nie na wykorzystaniu twojej wiedzy. Jeśli chcesz to pisz tu bądź pw.

(22-05-2017 20:23)Graboszczak napisał(a):  Chciałbym jeszcze spytać gdzie widać ile osób weszło w mój link? Gdzie dokładnie.

Serio?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Graboszczak - 22-05-2017 21:18

tak Wink

Lepiej chyba komuś pomóc a nie się z niego wyśmiewać Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 22-05-2017 23:30

To ty nie przeczytałeś wątku?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - mateusz2045 - 23-05-2017 09:52

Pierwsze dni promocji, mało a cieszy
[Obrazek: epn.png]
Chciałem spróbować czegoś nowego Smile