Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - kozzaq - 25-03-2017 11:21

ja osobiście polecam admitad, przetwarzaja dużo szybciej niż w 60/70 dni, zarabiam od początku lutego i już 2 razy zleciłem wypłatę Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 25-03-2017 11:59

Śmiech na sali... epn blokuje zamówienia z naszych linków albo przekierowuje kase na swoje bo inaczej sie tego nie da nazwać i na pewno to nie wina cookie bo wcześniej było dobrze a nagle sie coś zrypało..


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szczepan997 - 25-03-2017 17:12

(25-03-2017 00:56)adik7276 napisał(a):  Pamiętajcie - "last cookie win". Działa to w każdym programie partnerskim aliexpress'u.
To że ktoś kupił nie oznacza że kupił akurat w tym czasie gdy TWÓJ plik cookie "zainfekował" jego przeglądarkę.

Wiele osób kupuje ze swoich reflinków, inni ślepo klikają jeden link za drugim (Stad są również tysiące pustych wyświetleń i zmiany plików cookie w przeglądarce).

Nie szukajcie tu spisku. Po prostu popularność programów partnerskich rośnie z każdym dniem. Trzeba nadążać za zmianami i popularnością, aby nie zostać w tyle bo reflinków coraz więcej, a sposoby nadal te same.

Wielu idiotów niszczy ten świetny interes spamując gdzie popadnie. Niegdyś plik cookie utrzymywał się w przeglądarce 30 dni, teraz utrzymuje się do zamknięcia przeglądarki - to potwierdza moje słowa o popularności, a co za tym idzie większej trudności ze złapaniem leadów. Podobnie z wydobyciem bitcoinów - trudność wydobycia stale rośnie. Tutaj trudność zarabiania też rośnie. Jeżeli ktoś myśli że zmiana programu partnerskiego coś da to się sam przekona w jakim ogromnym jest błędzie.
To tyle ode mnie + screen.

[Obrazek: e0768bfff2f09.png]

Takie zarobki sam generujesz, czy też z poleconych?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 25-03-2017 17:28

Problem pierwszego świata - nie wiem, co mam robić? Obecnie jestem zarejestrowany w trzech programach partnerskich aliexpress, takich jak aliexpress portals, epn.bz i przed chwilą admitad i teraz sam nie wiem z czego korzystać. Epn.bz jest podejrzany , aliexpress portals ma dużą prowizję 15 dolarów przy wypłacie a admitad jest łudząco podobny do epn.bz.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 25-03-2017 17:35

admitad coś mi się nie podoba i nie korzystam a co do portals to wszędzie tzn. przy każdej formie wypłaty jest taka prowizja?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 25-03-2017 18:38

W aliexpress portals ktoś kupił łańcuszek i miałem prowizję 14 procent, czyli 8 procent prowizji podstawowej i 6 procent za zakup przez komórkę.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 25-03-2017 18:41

a jak z wypłatami? jaki próg?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 25-03-2017 19:25

Prowizja 15$ przy wypłacie. Pisałem to już w poście #214
A pieniądze trafiają bezpośrednio na konto bankowe.

Uprzedzając pytanie, jeszcze nie wypłacałem z Aliexpress Portals.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 25-03-2017 20:23

To, że prowizja to wiem ale o próg mi chodzi. Na epn jest 10$


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 25-03-2017 20:44

15$ to próg i prowizja.