Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - grazik - 27-01-2020 09:27

Polski nie wymienili więc jesteśmy grzeczni ;-)


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Reaver022 - 07-02-2020 14:33

Może ktoś pokrótce opisać jak najszybciej i z jak najmniejszą prowizją wypłacić pieniądze z EPN? Na Revoluta bądź konto bankowe.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - zarabiamali - 17-02-2020 18:57

Oferuje mentoring , zapraszam na priv.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - artzarab - 21-02-2020 09:57

Czy też zauważyliście w ogromie ostatnich powiadomień o portfelach, że w najbliższych dniach epn zawiesza do odwołania wypłaty na paypal? Czy ktoś może to potwierdzić? Nie widzę innych opłacalnych i bezproblemowych sposobów wypłat z epn Rolleyes


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dandun1 - 25-02-2020 22:04

(21-02-2020 09:57)artzarab napisał(a):  Czy też zauważyliście w ogromie ostatnich powiadomień o portfelach, że w najbliższych dniach epn zawiesza do odwołania wypłaty na paypal? Czy ktoś może to potwierdzić? Nie widzę innych opłacalnych i bezproblemowych sposobów wypłat z epn Rolleyes

Jesteś pewien? Nigdzie nie mogłem znaleźć tego powiadomienia. Moje ostatnie (w tym dzwoneczku) to informacja o "We've updated the browser extension and it now checks whether a product on AliExpress is affiliate or not. Click 'More' to install the new version.".
Na fb jest info o opóźnieniach w płatnościach, ale nic poza tym.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Reaver022 - 04-03-2020 16:01

Na epayments ponoć chwilowo wstrzymali rejestrację, wiadomo może kiedy znowu zamierzają włączyć tą możliwość? Albo ktoś się orientuje gdzie najlepiej teraz wypłacać pieniądze?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 13-03-2020 11:26

Cześć,
Mam na EPN.bz transakcje jeszcze z września 2019 które mają status waiting. Są to tzw leady z ukrytych aukcji. Wiem, że kupujący otrzymali towar jednak oczywiście sklepy zdążyły zostać skasowane. Czy ten status zmieni się kiedyż z waiting na akcepted i otrzymam pieniądze?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 13-03-2020 12:13

Paypal zawieszony do odwołania. Gdzie polecacie wyplacic pieniądze?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nea86 - 13-03-2020 15:38

Działa wam na epn rozszerzenie w przeglądarce?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 26-03-2020 19:15

(13-03-2020 12:13)Turka24 napisał(a):  Paypal zawieszony do odwołania. Gdzie polecacie wyplacic pieniądze?

No tam gdzie się jeszcze da, mogę Ci podać moje konto jak nie wiesz gdzie.