Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rozi1910 - 17-11-2019 16:14

(17-11-2019 15:44)Turka24 napisał(a):  
(12-11-2019 20:32)worlej1 napisał(a):  Wie ktoś od jakiego czasu na ali ciastko utrzymuje się 3dni? Kiedyś w tym działałem i pamiętam że ciastko działało tylko 1 sesje, a teraz widzę 3 dni.

(12-11-2019 11:40)Turka24 napisał(a):  Cześć. W jaki sposób rozliczacie się z US z zarobionej kasy z epn?

Jeżeli dochód nie jest regularny czyli np wypłacasz 2 razy w roku z tego pieniądze, to możesz wpisać to w dochody inne w rozliczeniu rocznym, jeśli dochód jest regularny i np wypłacasz kasę co miesiąc to powinieneś założyć działalność gospodarczą. Najprościej takich rzeczy jest się dowiedzieć u źródła czyli w urzędzie skarbowym, to nic nie kosztuje, a będziesz miał pewność że robisz to tak jak trzeba.

Dziękuję za pomoc!

A może ktoś zakładał działalność gospodarczą i może mi mniej więcej powiedzieć jak to wygląda? Formalności, koszta

jest tyle informacji w necie na ten temat, że szkoda czyjegoś czasu, żeby się rozpisywał


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Reaver022 - 20-11-2019 04:33

Czy ktoś obeznany w temacie nawiązał może współpracę ze sprzedawcami na AliExpress? W jaki sposób "płacili" Wam za promowanie konkretnych produktów?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 23-12-2019 08:52

Pomocy! Chciałam przelać pieniądze na kartę, w statusie jesy 'error' a pieniędzy nie ma ani na epn, ani na koncie. Ktoś tak miał? Co robić?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bimber14 - 23-12-2019 10:03

Ja znowu mam problemyzrby zalogować sie na konto


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - kamillowad - 23-12-2019 10:29

Szukam współpracy w temacieSmile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 26-12-2019 12:32

Jakie konto polecacie do wypłat kasy?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Mr Joker - 01-01-2020 13:56

Jak wziąć produkty do afiliacji? Big Grin Na razie widzę same "cashbacki" - generując link mam napisane, że produkt nie bierze udziału w afiliacji


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nietsche23 - 12-01-2020 13:24

Czy jak sklep jest zamkniety to oni zatwierdzaja w koncu te prowizje? Mam jeszcze rzeczy z lipca ktore czekaja na potwierdzenie. Czy ta kasa bedzie wisiec w nieskonczonosc?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 17-01-2020 23:50

Czy ktoś z was też ma problem z wypłatą pieniędzy? Od dwóch dni nie mogę wypłacić


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 27-01-2020 00:10

Ciekawe co takiego odwalili obywatele tych krajów?
"Od 29 stycznia AliExpress będzie blokować niektóre rodzaje ruchu. Ograniczenia dotyczą ruchu z Rosji, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kirgistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Uzbekistanu, Mołdawii i Kazachstanu. Dowiedz się więcej na stronie oferty."