Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Adambochnia - 22-09-2019 10:24

Możliwe że z ukrytych ludzie zakładają spory jeśli tak licz się z tym że epn Ci zablokuje konto zależy na jaką skalę to jest.

Ja mam pytanie odnośnie DG jak na ryczal jaki próg płacicie ? Czy piszecie te kwoty po prostu w pit 36 ?

(03-05-2019 14:46)xela94 napisał(a):  
(30-04-2019 11:26)bossos napisał(a):  Jaką polecacie alternatywę do epn?

Daje rade: https://www.admitad.com/pl

Jak wypłacasz z admi ? Trzeba pod DG ? Wymagają podania NIP lub VAT z tego co się zorientowałem Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Agnieszk4n - 07-10-2019 13:22

Dlaczego nie jesteście w programie od aliexpress tylko na epn.bz? powody?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 02-11-2019 01:21

Pytanie dotyczy Admitad - co wpisać w Tax number i vat number, kiedy ja nie mam działalności gospodarczej?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - fusek - 02-11-2019 22:17

(08-08-2019 11:36)TelegramGrzegorz napisał(a):  U Was też są problemy z przypływem kasy do salda(wypłata)?

podbijam


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nea86 - 11-11-2019 14:30

Naliczyło u Was zamówienia z rana?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-11-2019 15:12

W Admitad tak, w epn nie.
Trochę szkoda, bo z kasą z Admitad nic nie zrobię, gdyż nie mam działalności gospodarczej.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 12-11-2019 11:40

Cześć. W jaki sposób rozliczacie się z US z zarobionej kasy z epn?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - worlej1 - 12-11-2019 20:32

Wie ktoś od jakiego czasu na ali ciastko utrzymuje się 3dni? Kiedyś w tym działałem i pamiętam że ciastko działało tylko 1 sesje, a teraz widzę 3 dni.

(12-11-2019 11:40)Turka24 napisał(a):  Cześć. W jaki sposób rozliczacie się z US z zarobionej kasy z epn?

Jeżeli dochód nie jest regularny czyli np wypłacasz 2 razy w roku z tego pieniądze, to możesz wpisać to w dochody inne w rozliczeniu rocznym, jeśli dochód jest regularny i np wypłacasz kasę co miesiąc to powinieneś założyć działalność gospodarczą. Najprościej takich rzeczy jest się dowiedzieć u źródła czyli w urzędzie skarbowym, to nic nie kosztuje, a będziesz miał pewność że robisz to tak jak trzeba.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 12-11-2019 22:57

Też macie problem ze kasa z ukrytych aukcji jest trzymana nawet po 5 miesięcy... Zastanawiam sie czy kiedykolwiek do mnie spłynie hmm


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Turka24 - 17-11-2019 15:44

(12-11-2019 20:32)worlej1 napisał(a):  Wie ktoś od jakiego czasu na ali ciastko utrzymuje się 3dni? Kiedyś w tym działałem i pamiętam że ciastko działało tylko 1 sesje, a teraz widzę 3 dni.

(12-11-2019 11:40)Turka24 napisał(a):  Cześć. W jaki sposób rozliczacie się z US z zarobionej kasy z epn?

Jeżeli dochód nie jest regularny czyli np wypłacasz 2 razy w roku z tego pieniądze, to możesz wpisać to w dochody inne w rozliczeniu rocznym, jeśli dochód jest regularny i np wypłacasz kasę co miesiąc to powinieneś założyć działalność gospodarczą. Najprościej takich rzeczy jest się dowiedzieć u źródła czyli w urzędzie skarbowym, to nic nie kosztuje, a będziesz miał pewność że robisz to tak jak trzeba.

Dziękuję za pomoc!

A może ktoś zakładał działalność gospodarczą i może mi mniej więcej powiedzieć jak to wygląda? Formalności, koszta