Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 23-04-2019 21:31

Przekierowanie na taką dziwnie wyglądającą stronę Aliexpress?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 25-04-2019 06:43

(17-04-2019 18:02)TelegramGrzegorz napisał(a):  Co chwilę coś nie działa, ja już się przeniosłem do innej sieci bo tylko tracę na tym interesie



jaka inna siec polecasz? Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ravienne - 26-04-2019 21:10

moja mama została moim reffem, mieszkamy osobno. czy jest jakaś możliwość by z dodatkiem na chroma dostawała cashback na każdy zakup z aliexpress?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bossos - 30-04-2019 11:26

Jaką polecacie alternatywę do epn?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - xela94 - 03-05-2019 14:46

(30-04-2019 11:26)bossos napisał(a):  Jaką polecacie alternatywę do epn?

Daje rade: https://www.admitad.com/pl


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Jakubbo244 - 13-05-2019 18:25

Panowie pytanie jak wypłacić pieniądze z portals ?
Oraz czy

Mam kilkaset dolarów Ale w account balance mam zero O co kaman


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Sericulum - 31-05-2019 13:30

Witam,

Szukam mentora/osoby która by mi pomogła rozkręcić się w tym. Zarejestruje się z reflinka ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 08-08-2019 11:36

U Was też są problemy z przypływem kasy do salda(wypłata)?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nea86 - 10-09-2019 09:10

(08-08-2019 11:36)TelegramGrzegorz napisał(a):  U Was też są problemy z przypływem kasy do salda(wypłata)?

Czy problem się u Ciebie naprawił? spływa bardzo mało.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - artzarab - 12-09-2019 08:48

Witam,

Działam na Admitad i epn... (ukryte ali). Zauważyłem, że od pewnego czasu (miesiąc, dwa) bardzo powoli wraca kasa na stronę do wypłaty. Przeanalizowałem powroty i widzę, że wraca tylko kasa ze zwykłych rzeczy!!! A z ukrytych ani chu chu... Czy ktoś ma podobny problem i obserwacje?
Mam pewne podejrzenia, że ali (być może) celowo nie przekazuje raportów otrzymania przesyłki z zamkniętych sklepów, pozbawiając nas tym samym zarobku. Wiem, może to być błędne spostrzeżenie, dlatego zachęcam do dyskusji.

Tu zamieszczam oddzielny temat ---> https://zarabiam.com/Temat-Admitad-EPN-Aliexpress-forsa-do-wyplaty-164278