Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bossos - 22-03-2019 16:09

Jeszcze pytanko z mojej strony. Wy promujecie normalnie w PL te linki? I jak wygląda % za "leada"?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ravienne - 06-04-2019 21:19

Witajcie. generowałam linki na epn i ludzie kupowali, otrzymałam za to 10$. wypłaciłam na PayPal, i moje pytanie brzmi czy da się zrobić bym otrzymywała cashback za swoje własne zakupy? Pytanie numer dwa, w jaki sposób uzyskać link polecający i jakie są korzysci?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Soplica - 08-04-2019 20:36

Witam, od ilu do ilu procent można mieć prowizji z zakupu użytkownika? - Dzisiaj jakiś gościu kupił coś za $2,70 a ja dostałem tylko $0,14 czyli jakieś 5% prowizji..

Mam jeszcze pytanko czy można za pomocą jednego linka promować program partnerski oraz jakiś przedmiot? - Tak żeby upiec 2 pieczenie na jednym ogniu Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Jakubbo244 - 08-04-2019 21:49

Czy wam też ostatnio słabo zalicza bądź wcale na portals ?
Kumpel robił zamówienie z mojego Refa I nic nie zliczyło


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Soplica - 11-04-2019 20:44

Witam, jak promować program partnerski aliexpress?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 12-04-2019 07:11

Witam,
Mam pytanie... Czy też macie od jakiegoś czasu problem z bardzo wolnym wydawanie do balansu dostępnego do natychmiastowej wypłaty środków? U mnie od okolo 2 tygodni z aukcje które zakończyły się bardzo dawno temu kasa spływa w regularny sposób po 5 dolarów na dzień max. Kiedyś bylo to nawert 15 dolarów na dzień...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 12-04-2019 11:48

(12-04-2019 07:11)wiorec napisał(a):  Witam,
Mam pytanie... Czy też macie od jakiegoś czasu problem z bardzo wolnym wydawanie do balansu dostępnego do natychmiastowej wypłaty środków? U mnie od okolo 2 tygodni z aukcje które zakończyły się bardzo dawno temu kasa spływa w regularny sposób po 5 dolarów na dzień max. Kiedyś bylo to nawert 15 dolarów na dzień...

Też to zauważyłem


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Soplica - 13-04-2019 17:53

Witam, mam problem ze zmieniajacym się językiem Aliexpress, daję na stronę po polsku a ona po odświeżeniu znowu jest po angielsku!! wtf

help


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ravienne - 15-04-2019 21:30

Wam też nie działa strona?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 15-04-2019 21:35

(15-04-2019 21:30)ravienne napisał(a):  Wam też nie działa strona?

Też...kilka dni temu jedna osoba z innej sieci pisała mi, ze epn mają jakieś problemy i ciul wie co się z nimi dzieje, co chwile coś nie działa