Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dandun1 - 11-12-2018 18:57

Ucinają wam leadów?
Z ciekawości sam zamówiłem przedmiot z mojego linku, ale nawet nie zaliczyło tego.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Patro - 02-01-2019 18:08

(09-12-2018 19:56)dwa345 napisał(a):  
(06-12-2018 11:53)Patro napisał(a):  
(27-08-2018 16:10)dwa345 napisał(a):  
(18-02-2018 15:36)ComboThe napisał(a):  
(18-02-2018 13:35)agurka napisał(a):  ja mam to samo. 2 lata z nimi pracuje i nigdy nie bylo problemow. zlecilam wplate 16 i widze status banned... dostales odp?

Tak ale nie będę pisał na ogólnym, napisz na priv

Mam ten sam problem, napisałam do nich ciekawe i co im chodzi.

Udało Ci się rozwiązać ten problem? Po dwóch latach bezproblemowych wypłat nagle u mnie też "banned" Czuje się przez nich oszukany i uciekam do portals. Kilkaset dolarów poszło się j**** :/

Tak już jestem po tym wszystkim, poprostu cyrk, musisz do nich napisać, dostaniesz wskazówki co musisz im przesłać, w skrócie, to wykryli, a w zasadzie stwierdzili że używane jest jedno IP , znajoma /osoba która zrobiła mi ref./była u mnie i w tym samym czasie zrobiłysmy przelewy z epn na epayments. spokojnie wszystko da się przejść, poprostu napisz do nich.
Jak wiesz, refa nie może założyć Ci nikt z rodziny, ale metryk nie sprawdzają Smile)Ważne żeby nie było to samo nazwisko...., ale np. kumpel z pracy może być.

Faktycznie, chodziło o podejrzenie multikonta. Wyjaśnione, hajs odblokowany Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - GeT_SHoW - 02-01-2019 20:26

Miałem tak samo Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 09-01-2019 11:20

Witam,
Od jakiegoś czasu dorabiam sobie na tzw. reflinkach i mam już na EPN.bz kwote która chciałbym wypłacić. Do tej pory miałem okazje skorzystać z Papal ale prowizja które mi naliczono oraz niekorzystny kurs waluty zniechęcił mnie do korzystania z tego systemu.
Chciałbym Was prosić o rade jaka metoda będzie dla mnie najmniej stratna aby wypłacić środki z EPN? W razie czego jestem w stanie specjalnie założyć konto walutowe w banku.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 09-01-2019 15:32

(09-01-2019 11:20)wiorec napisał(a):  Witam,
Od jakiegoś czasu dorabiam sobie na tzw. reflinkach i mam już na EPN.bz kwote która chciałbym wypłacić. Do tej pory miałem okazje skorzystać z Papal ale prowizja które mi naliczono oraz niekorzystny kurs waluty zniechęcił mnie do korzystania z tego systemu.
Chciałbym Was prosić o rade jaka metoda będzie dla mnie najmniej stratna aby wypłacić środki z EPN? W razie czego jestem w stanie specjalnie założyć konto walutowe w banku.

Musisz sam sobie policzyć czy warto zakładać konto walutowe i płacić za kartę, no chyba że zbierasz usd i masz nadzieję że waluta za jakiś czas podskoczy do ponad 4 zł i wtedy sprzedasz czy poprostu wolisz złotówki i bank przeliczy Ci po kursie w banku, tak czy siak przelew na kartę to minus 2,9% z kwoty. Ale chyba teraz nie da się usd wypłacić z epn, no chyba że coś się już zmieniło?? ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wiorec - 24-01-2019 09:40

Konto walutowe wraz z kartą w Nest Banku jest za darmo więc zastanawiam się czy istnieje możliwość zrobienia tak że...

z EPN.bz wypłace sobię na ePayments.. Następnie z ePayments na karte z Nestbanku... Dzięki temu omijam prowizje jeśli dobrze myślę?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - gevex - 24-01-2019 15:46

Zainteresował mnie ten temat.
Zastanawia mnie to gdzie udostępniacie linki??
Czy na grupach fb nie ma problemu o to, że link jest inny niż zwykle gdy się wysyła bezpośrednio z Ali??
Jak jest to rozwiązywane? Przeglądałem wątek ale nie udało mi się uzyskać odpowiedzi...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - EfectiveWork - 24-01-2019 17:55

Czy obecnie występują jakieś problemy z działaniem tego programu, wypłatami itp ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Yoka124 - 26-01-2019 19:43

Troche się zawiodłem na epn, jak na tak duży program afilacyjny muszą skrobać z tego niezłą kase, zresztą sam ponad 400$ u nich zarobiłem - a jednak po wygraniu givewaya dostałem jakieś gówniane rękawiczki za dolca co sie ich nosić nie da xD

Zresztą przerzuciłem się już na portals i każdemu bardziej polecam tą opcje Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wodns - 27-01-2019 23:01

Chciałby ktoś wspólnie działać? Można się trochę informacjami powyemieniac, jak cos to zapraszam na priv albo gg: 62398425