Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - mateusz2045 - 07-07-2018 14:00

Jaka jest najlepsza opcja do wypłaty, czemu każdy z Was bierze epayments zamiast np kartre kredytową/ bank?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ktostujest - 07-07-2018 14:44

szukam kogoś ogarniętego , mam pare pytań , zapraszan na pw


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 14-07-2018 11:50

Widzę kilka postów o dzierżawie, poproszę od Was info z warunkami dzierżawy.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - wicekq - 19-07-2018 16:28

Wie ktoś może czemu się tak dzieje gdy dodaje komentarz (oczywiście z linkiem do przedmiotu z aliexpress) na grupie to wyświetla się on max 3-5s i staje się on niewidoczny tak jakby ktoś go usunął.

Miał ktoś może taki sam problem jak ja i wiem jak go rozwiązać ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Serkownik - 19-07-2018 17:21

jak szybko zatwierdzaja z ali prowizje ?
paczki juz 2 tyg temu podochodzily a prowizji nie widac Sad
caly czas sa hold


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - niewiemocochodzi - 20-07-2018 19:07

(19-07-2018 16:28)wicekq napisał(a):  Wie ktoś może czemu się tak dzieje gdy dodaje komentarz (oczywiście z linkiem do przedmiotu z aliexpress) na grupie to wyświetla się on max 3-5s i staje się on niewidoczny tak jakby ktoś go usunął.

Miał ktoś może taki sam problem jak ja i wiem jak go rozwiązać ?

Może fb Ci blokuje linki, zależy jakie to linki, czy skrócone, czy reflinki itd.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - beata6989 - 25-07-2018 15:06

Hej. Czy ktoś z Was orientuje się czy można korzystać jednocześnie z epn.bz i aliexpress portals?Lol Czy posiadanie konta na 1 platformie, wyklucza założenie konta na 2 ?Smile Pozdr


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 29-07-2018 19:59

(25-07-2018 15:06)beata6989 napisał(a):  Hej. Czy ktoś z Was orientuje się czy można korzystać jednocześnie z epn.bz i aliexpress portals?Lol Czy posiadanie konta na 1 platformie, wyklucza założenie konta na 2 ?Smile Pozdr

Możesz korzystać z obu.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szczepekpl - 30-07-2018 15:55

Szukam kogoś do pomocy z rozkręceniem tego biznesu Big Grin Oczywiście rejestracja z refa pójdzie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - kasia29 - 13-08-2018 10:33

Cześć. W sobotę zleciłam swoją pierwszą wypłatę. Kwota - 250 $ , metoda : PayPal. Wcześniej epn informował ze od 250 $ prowizja nie będzie pobierana. Otrzymałam 220,91 $. Napisałam do supporta dlaczego naliczyli mi 8 % prowizji i otrzymałam odp :

" The fact is that withdrawal of funds to Paypal without commission is available only in the customer's office. In the webmaster's office, when you withdraw funds to Paypal, the commission is 8%. This is indicated when adding a purse. There is also an internal commission from Paypal."

Prowizja PayPal wynisoła mnie około 12 % Sad !!! Czy wypłacając na polskie konto przez Bank Card lub Wire Transfer zapłacę mniejszą prowizję czy tam też wyjdzie w praniu że są jakieś kruczki? Macie jakieś doświadczenia z tymi sposobami wypłaty ? Pozdrawiam