Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 22-04-2018 20:04

Mhm, to o to chodzi. Promowanie markowych produktów? Jeśli tak to właśnie tak się kończy. Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Barcman - 22-04-2018 21:02

Czołem,

Pytanie z poziomu nowicjusza: czy w obecnym stanie jest sens tworzyć coś zupełnie od podstaw i od zera pod Ali Express? Myślałem, żeby zacząć na tym zarabiać, ale mam wątpliwości, czy rynek nie jest przesycony.

Moje metody promocji nie byłyby oryginalne. Założenie grupy (albo kilku pod różne kategorie), bloga i wstawianie linków na grupy, fanpage'e, fora, artykuły. Na Facebooku oznaczenia grup. Czy Waszym zdaniem ma to dalej sens?

Z drugiej strony sam zacząłem działać w niszy, która także wydawała się być obwarowana, ale jednak udaje mi się zarobić i osobiście widzę potencjał na dużo, dużo więcej.

Jak to według Was wygląda przy Ali Express?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - jemm - 23-04-2018 09:31

Czy ten program partnerski bezpośredni na stronie aliexpress, portals.aliexpress.com

rózni czymś się od epn.bz?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rafaghub - 23-04-2018 16:23

Андрей14:08
Unfortunately, your account was temporarily suspended due to the large number of orders made from different accounts. Could you, please, comment on this situation.

Best regards, Andrew.

spotkal sie ktos z takim czyms?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rafaghub - 24-04-2018 06:48

ma ktos dobry kontakt z supportem epn ,ja im wczoraj wyslalem email dlaczego zablokowali konto i cisza z ich strony.oni tak zawsze?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - totylkoja88 - 24-04-2018 16:04

Normalnie możecie przelewać z epn na epayments - to są przelewy wewnętrzne. Komunikat dotyczył zewnętrznych Smile
[/quote]



a z epayments na konto bankowe ? bo nie bardzo się orientuje jak to wszystko funkcjonuje...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 24-04-2018 17:26

Cytat:Since 23.04.2018 PayPal charges a fee for receiving funds from. You can check your commission rate with PayPal's technical support.

When ordering a payment of $ 250 or more, the commission will not be charged.



Czyli przy większych wypłatach nie ma % Tongue


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 24-04-2018 21:13

(24-04-2018 16:04)totylkoja88 napisał(a):  Normalnie możecie przelewać z epn na epayments - to są przelewy wewnętrzne. Komunikat dotyczył zewnętrznych Smile



a z epayments na konto bankowe ? bo nie bardzo się orientuje jak to wszystko funkcjonuje...
[/quote]

Z epayments na konto też można (prowizja 15$ za przelew) zazwyczaj trwa to 4-5 dni


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 25-04-2018 06:21

Teraz lepiej uzbierać 250$ i wypłacić na PayPal. - bez prowizji wtedy jest.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - totylkoja88 - 25-04-2018 08:34

to o co chodzi z tą blokadą przelewów w $$ ?