Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 14-11-2017 13:09

Wiele cen bylo na prawde nizszych, nie wiem skad ta gownoburza ze co roku wszystko drozsze, jak rekordy sprzedazy mowia co innego,


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-11-2017 14:15

Ja nie zauważyłem zawyżania cen przez Chińczyków w zbyt dużej mierze. Co prawda niektóre rzeczy były, ale jak dla mnie to nie miało znaczenia bo ten dzień nie był dla mnie na zakupy tylko na zarobek, więc promowałem same oferty z prawdziwą zniżką. Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 14-11-2017 18:04

Część sprzedawców zawyża ceny, a później wszyscy powielają bzdury że wszystko jest zawyżone. Elektronika, telefony, roboty, i mnóstwo produktów z kuponami/rabatami/promocjami. Poza tym można sprawdzić jaka była wcześniejsza cena produktu, porównać z innymi aukcja i cenami sprzed miesięcy. Wszystko da się sprawdzić.. Także Bzdury, bzdury, bzdury powtarzane przez cebulaków.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 14-11-2017 19:29

U Was też tak 2/10 dzisiaj z zamówieniami? Chyba ludzie wszystkie zaskórniaki u mnie powydawali Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-11-2017 19:47

U mnie brak wręcz wejść i zakupów, ale od poniedziałku nic nie dodaję bo do niedzieli zrobiłem sobie urlop (trzeba naładować baterię). Po za tym i tak myślę, że w mojej grupie ludzie zaczną znów zamawiać pewnie po wypłatach to daje sobie na luzaka Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 14-11-2017 20:25

Czekasz do 10.12? Rolleyes


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 15-11-2017 10:38

nie każdy ma wyplate 10 xd


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - WujRock - 15-11-2017 19:01

Mnie strasznie denerwuje to, że sporo produktów non-affilated i trzeba sprawdzać to Angry


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 16-11-2017 08:11

Jak tam u was ? Ruszyło coś ? Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 16-11-2017 11:22

(15-11-2017 19:01)WujRock napisał(a):  Mnie strasznie denerwuje to, że sporo produktów non-affilated i trzeba sprawdzać to Angry
serio?sprawdzasz i wrzucasz tylko to?